گالری دستان +٢

۴.۵<امتیاز>
بالانشین هنر دستان
خيابان فرشته، خیابان بیدار، پلاك 8، طبقه‌ی دوم
۲۵۲ بارمسیریابی
۴.۸/۵کیفیت آثار
۴.۳/۵امکانات
۴.۵/۵نور
۴.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره گالری دستان +٢

اولین شعبه‌ی گالری‌های دستان، «زیرزمین دستان» در سال 1390 توسط آقای «هرمز همتیان» تأسیس شد و با هدف رشد و توسعه‌ی هنر جوان شروع به فعالیت کرد. گالری دستان +2 که مدتی از این مجموعه خارج شده بود، از اسفند 96 دوباره آغاز به کار کرد و به کمک برگزاری بهتر و بیشتر آثار هنرمندان جوان همکار با این مجموعه می‌پردازد. در کنار این دو شعبه که هر دو در خیابان فرشته واقع هستند، گالری دستان همیشه پروژه‌هایی خارج از دستان برگزار می‌کنه که مدتی در سام سنتر و درحال‌حاضر در طبقه‌ی پایین وی‌کافه برگزار می‌شه و تا به‌حال پروژه‌های متنوعی رو پوشش داده.

زمینه فعالیت و پیشینه

در اوایلِ کار این مجموعه، کارها بیشتر طراحی و کار روی کاغذ بود که با بزرگتر شدن این مجموعه کارها هم گسترده‌تر شدند و در حال‌ حاضر رشته‌های دیگر را هم پوشش می‌دهد. اما روندی که برای نمایشگاه‌هاش داره به صورت فصلی‌ست، به‌خصوص در زیرزمین دستان. به‌این‌صورت که هر فصل تمرکز نمایشگاه‌ها در یک رشته از هنره و در فصل بعدی تغییر می‌کنه.

ویژگی‌ها و امکانات

مجموعه‌ی دستان در آرت فیرهای زیادی حضور داشته؛ سه سال متوالی در دبی، دو نمایشگاه در لندن به نام اِستارت آرت فیر، دو سال در کانتمپوراری استانبول و امسال هم در آرت فیرِ آنتایتِل در سانفرانسیسکو.

پیاده‌چی آرامه اربابی
 • امروز 11:00 تا 19:00
  شنبهتعطیل است
  یکشنبهتعطیل است
  دوشنبه11:00 تا 19:00
  سه شنبه11:00 تا 19:00
  چهارشنبه11:00 تا 19:00
  پنج شنبه11:00 تا 19:00
  جمعه11:00 تا 19:00
 • خيابان فرشته، خیابان بیدار، پلاك 8، طبقه‌ی دوم
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه پارک وی
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده