آرت شاپ ایوان

۳.۸<امتیاز>
آثار مدرن و منحصربه‌فرد
الهیه، خیابان مهدیه، خیابان لسانی، پلاک 1
۲۷۸ بارمسیریابی
۳.۵/۵سطح قیمت
۴.۵/۵کیفیت اجناس
۳/۵تنوع اجناس
۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره آرت شاپ ایوان

«ایوان» گالری آثار هنریه که در خانه‌ای با معماری منحصربه‌فرد‌ واقع شده. اینجا به دست موسس گالری، «حوری قویمی» تاسیس شده که سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ی مد و برندینگ داره و طراحی داخلی گالری هم کار خود اوست. یه فضای خیلی مدرن و ساده که توسط جوانه انساندوست راه‌اندازی شده و در زمینه‌‌ی طراحی کیف و کفش به اسم «زمین» هم فعالیت می‌کنه. در کنار اهمیتی که این آرت‌شاپ به هنرمندان می‌دهه، ایده‌ی کلیش، گردآوری و ارائه‌ی مجموعه‌ای از اکسسوری‌های مدرن و خاصه؛ هم‌راستا با آثار هنری موجود در گالری.

فضا و امکانات

این خانه با استفاده از نیم طبقات بیرون‌رفته و تورفته‌ی متعدد باعث ایجاد فضاهای مختلف شده که در یکی از این قسمت‌ها آرت‌شاپ ایوان قرار گرفته. یکی از قسمت‌های جالب که تبدیل به یکی از مشخصه‌های گالری هم شده، ایوان بزرگ و سرسبزیه که فضای خوبی برای تعامل افراد ایجاد کرده. اسم «ایوان» از همین ایوان اومده که یکی از المان‌های اصلی معماری بناست.

ویژگی‌ها

آرت‌شاپ در مواقعی که رویدادی در گالری در جریانه، از بازدیدکنندگان بسیاری بهره‌ می‌بره که پس از دیدن آثار گالری از کارهای هنری بخش اکسسوری و طراحی محصولات دیدن می‌کنن. از جمله هنرمندانی که با این آرت‌شاپ همکاری می کنن می‌توان به شاهپری سهایی، مریم خزعلی، مهشید تحصیلی، لاله ثریا، لاله فیاضی، میرمولا ثریا، میم اکسسوریز، آرمین نجیب و دو دیزاین اشاره کرد.

تنوع اجناس

بیشتر قطعات این آرت‌شاپ کوچکن؛ مثل لوازم دکوری منزل، زیورآلات، کیف‌ها و کفش‌های دست‌ساز، زیرلیوانی، کوسن، ظروف، نمکدون، و اجسام حجیم‌تر مانند گلیم و کلکسیونی از کتاب‌های ایرانی و غیرایرانی. کتاب‌های غیرایرانی بیشتر راجع به هنر و هنرهای تجسمی‌ان. کتب تخصصی طراحی زیورآلات و آثار هنرمندان شاخص دنیا هم در بینشون به چشم می‌خوره. کتاب‌های ایرانی نیز از نشر موزه‌ی هنرهای معاصر و نشر نظر انتخاب شده. از متریال‌هایی که در آرت‌شاپ ایوان بیشتر دیده میشه نقره، طلا، سفال، نمد و جواهرات سوزن‌دوزی‌شده رو میشه نام برد.

نظر یا تجربه شخصی

آرت‌شاپ ایوان قصد داره اجسام مدرن رو جمع آوری کنه تا با آثار هنری گالری هم‌خوانی داشته باشن. بعضی از هنرمندان تنها در آرت‌شاپ ایوان کارهای خودشون رو به نمایش می‌ذارن.👣

پیاده‌چی یلدا کیانی
 • امروز 16:00 تا 20:00
  شنبه16:00 تا 20:00
  یکشنبه16:00 تا 20:00
  دوشنبه16:00 تا 20:00
  سه شنبه16:00 تا 20:00
  چهارشنبه16:00 تا 20:00
  پنج شنبه16:00 تا 20:00
  جمعه16:00 تا 20:00
 • الهیه، خیابان مهدیه، خیابان لسانی، پلاک 1
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه شهید صدر
 • پارکینگ دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط