شیرینی نیشکر | دولت

۳.۵<امتیاز>
شیرینی‌فروشی‌ نیشکر با شعبه‌های متعدد
خیابان دولت، بین خیابان یارمحمدی و دیباجی، پلاک 178
۵۲۳ بارمسیریابی
۲/۵سطح قیمت
۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
۳.۵/۵سرویس و کارکنان
۳.۳/۵فضا و دکوراسیون

درباره شیرینی نیشکر | دولت

توی هر خیابونی از شهر که قدم بذارید، چند شیرینی‌فروشی می‌بینید ولی اینکه از بین این همه شیرینی‌فروشی جایی که کیفیت بهتری داشته باشه رو پیدا کنید یه مقدار کار دشواریه. «شیرینی نیشکر» یکی از قدیمی‌های این کاره و چندین شعبه در سطح شهر داره که آجیل و شیرینی‌های درجه یکی رو می‌تونید ازشون تهیه کنید. یکی از شعبه‌های این شیرینی‌فروشی در خیابان دولت قرار داره.

منو و قیمت

انواع شیرینی خشک، شیرینی تر، کیک تولد و همچنین آجیل و خشکبار که قیمت هاشون نسبت به کیفیتشون مناسبه رو می‎تونید از نیشکر تهیه کنید.

فضا و دکوراسیون

شیرینی‌فروشی نیشکر فضای نسبتا بزرگی رو داره که یک سمت اون یخچال‌های مربوط به شیرینی‌های خشک و تر و سمت دیگه‌، یک یخچال بزرگ مربوط به کیک‌های تولد قرار داره. وسط شیرینی‌فروشی قفسه‌هایی از انواع میوه‌های خشک‌شده و شکلات وجود داره. همچنین بخشی از فضا به انواع آجیل و خشکبار اختصاص داده شده.

ویژگی‌ها

شیرینی نیشکر از کیفیت خوبی برخورداره که از شلوغی شعبه‌هاش هم می‌شه به این موضوع پی برد. تنوع شیرینی‌هاشون خوبه و کیک‌های تولد جذاب و متنوعی رو می‌تونید سفارش بدید.

نظر یا تجربه شخصی

همیشه تعریف شیرینی‌های تر نیشکر رو شنیده بودم. برای گرفتن نون خامه‌ای و رولت به شعبه‌ی دولت این شیرینی‌فروشی سر زدم. رولت و نون خامه‌ای خیلی تازه بود و مزه‌ی خامه‌هاشون خیلی متفاوت و خوشمزه بود. کارکنان خیلی باحوصله و خوش‌برخورد بودن و سریع سفارشم رو بسته‌بندی کردن و تحویل دادن.👣

پیاده‌چی اردلان کریمی
 • مناسب برای
 • امروز 07:30 تا 23:00
  شنبه07:30 تا 23:00
  یکشنبه07:30 تا 23:00
  دوشنبه07:30 تا 23:00
  سه شنبه07:30 تا 23:00
  چهارشنبه07:30 تا 23:00
  پنج شنبه07:30 تا 23:00
  جمعه07:30 تا 23:00
 • خیابان دولت، بین خیابان یارمحمدی و دیباجی، پلاک 178
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه قلهک
 • پارکبان دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط