خرید کردن فعالیت جالبیه؛ می‌تونه فقط برای رسیدن به کالای مورد نظر باشه، یا اینکه یک تجربه‌ی کامل از قرار گرفتن در یک فضای طراحی شده با محصولات خاص باشه و خاطره‌ای از خودش به جا بذاره. کانسپت استورها هم فروشگاه‌هایی هستن که در راستای ساخت همون تجربه‌ی به‌یادموندنی فعالیت می‌کنن. در کانسپت استورها طراحی نه تنها یک ابزار، بلکه هدف هم هست و «خانه‌ی کا» به عنوان کانسپت استوری با محصولات طراحی شده توسط دیزاینرهای ایرانی، چنین تجربه‌ای برای مخاطبانش ایجاد می‌کنه.

اگر که فضای یه «کانسپت استور» و یه «کارگاه ساخت» رو کنار هم بذاریم، می‌رسیم به اینکه خانه‌ی کا چجور فضاییه.  اینجا در اصل یک شوروم چشم نواز و خوش حس‌وحاله که میزبان کارهای طراحان و تولیدکننده‌های خلاق شهره. و البته داخل خودش، یکی، دو فضای کارگاهی هم داره: کارگاه «نگ جولری» و کارگاه کوکی و شیرینی «تیته»؛ که حس و حال خوب خانه کا رو دوچندان کردن. خروجی این کارگاه‌ها هم در خود خانه‌ی کا به فروش می‌رسه.

برندهای گوناگونی اینجا جمع شده‌ان که اگر طرفدار محصولات سبک زندگی و کارهای هنرمندهای داخلی باشید، بعید نیست چندتایی‌شون رو بشناسید؛ چراغ‌ها و لامپ‌های رومیزی نقطه‌کاما، گلدون‌های پادینا، ظرف‌های لعاب‌دار و رنگارنگ بنشاد، میزها و دست‌ساخته‌های چوبی نج‌جار، لباس‌های مِ‌مُ و… بخشی از محصولات داخل خانه کا هستن. البته مجموعه‌ی خانه‌ی کا روزبه‌روز در حال تکمیل شدنه و احتمالش زیاده که هربار برید پیششون، با محصولات تازه‌ای روبرو بشید.

نشونی خانه‌ی کا، حوالی سهروردیه. اگر دوست دارید به خانه‌ی کا سری بزنید و برای خودتون، خونه و اتاقتون و یا دوستانتون هدیه‌ای بخرید، برای دریافت آدرس و ساعت کار از طریق دایرکت با بچه‌های خانه‌ی کا در تماس باشید.


آدرس صفحه‌ی خانه‌ی کا در اینستاگرام: @kahouse.ir

شبکه‌ پیاده

پیاده، یک رسانه‌ی شهری و برای تهرانه؛ به این معنی که از اتفاق‌های شهر، فضاها و مغازه‌ها، تاریخچه و اخبار پایتخت صحبت می‌کنه و در تلاشه پیوند بین شهر با شهروندان رو قوی‌تر کنه.

نظرتون چی بود؟

Your email address will not be published.

تازه ترین گزارش ها

کافه آندورا

آندورا برای خیلی از تهرانگردها و دانشجوهای شهر، یک اسم آشنا و یادآور خاطرات خوشه؛ حالا