پیاده؛

جایی برای خرید تفریج
درباره ما

ما یک تیم جوان، با پشتکار و خلاق هستیم.
ما به واسطه‌ی شناخت خوبی که طی این چند سال فعالیتمون از شهر به دست آوردیم، فرصت‌ها و ظرفیت‌های تفریحی موجود رو شناسایی می‌کنیم و با پرورش دادن این ایده‌ها فعالیت‌های تفریحی شهری رو برای مخاطبینمون فراهم می‌کنیم.

داستان پیاده

پیاده از سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرد. در اون زمان تیم کوچکی داشتیم و در همان روزها، «توسعه‌ی تفریح در تهران و بهبود رابطه‌ی شهر و شهروند» رو هدف اصلی فعالیت‌هامون قرار دادیم. فعالیت ما از اینستاگرام شروع شد.

پیاده
پیاده

در سال ۱۳۹۵ نسخه‌ی اول اپلیکیشن پیاده منتشر شد. ما در اپلیکیشن، مکان‌های تفریحی باکیفیت شهر رو که توسط پیاده‌چی‌ها کشف می‌شدن، معرفی می‌کردیم و با این‌ کار فرصت‌های تفریحی تهران رو پیش روی شهروندان قرار می‌دادیم.

پیاده

امروز پلتفرم پیاده در مسیر تکامل خودش قدم بزرگتری برداشته و تبدیل به بستری پویا برای تفریح شده. در این مسیر ما از «تجربه» به عنوان شکل جدیدی از تفریح استفاده کردیم.

پیاده

پیاده

ما با معرفی«تجربه»، سعی داریم تا افراد مشتاق، با علاقه‌مندی‌های مشترک رو دور هم جمع کنیم تا با راهنمایی یه میزبان کاردرست، فعالیت‌های تفریحی جدید رو امتحان کنن.

تیم پیاده

ما شهروندهای جوانی هستیم که تیم پیاده رو تشکیل می‌دیم. در شروع، نگاه مشترکمون به شهر باعث شد تا همه با یک هدف مشترک همدیگه رو پیدا کنیم؛ یک‌‌جا جمع بشیم و برای پیوند مجدد شهر و شهروندان تلاش کنیم.

iphone logo

برای تفریح در شهر اپلیکیشن رو نصب کن

محصول پیاده

امروز محصول پیاده یک مارکت‌پلیس خرید و فروش تفریحه که در فاز اول اون، «تجربه» در قالب یک تفریح جدید، خرید و فروش میشه. تجربه قراره رابطه‌ی بین افراد کاردرست و باتجربه رو با مخاطب‌ها فراهم کنه تا امکان اشتراک‌گذاری فعالیت‌های تفریحی و کسب درآمد از اون‌ها رو برای همه ایجاد کنه.

ماموریت پیاده

هدف پیاده همیشه ایجاد رابطه‌ای مثبت، پویا و بهینه بین شهر، طبیعت و مردم بوده. ما باور داریم مردم لایق تفریح‌های جدید و مثبت شهری هستن و تلاش می‌کنیم تا گزینه‌های تفریحی خلاقانه و جدید رو به مردم ارائه کنیم.