نمایش گرگ ها

داستان دختران فوتسالیست
خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت
۸۳۰ بارمسیریابی
نمایش گرگ هاعکس چی: سروش شهلا

«گرگ‌ها» نمایش متفاوتی درباره‌ی زندگی 9 دختر آمریکاییه. این نمایش براساس نمایشنامه‌ای درام از سارا دلپ آمریکایی طراحی شده، نمایشنامه‌ای که در سال 2017 به فینال جایزه پولیتزر راه پیدا کرده. تیم فوتبال سالنی گرگ‌ها متشکل از 9 دختر دبیرستانیه که برای کسب بورسیه و مسابقات انتخابی دانشگاه باید در مسابقات موفق بشن. ولی اوضاع اونجوری که اونا می‌خوان پیش نمی‌ره!

نمایش گرگ هاعکس چی:سروش شهلا

نمایش با صحنۀ تمرین و گرم کردن دخترای فوتبال سالنی شروع می‌شه. 9 تا دختر نوجوان گروهی مشغول صحبت درباره‌ی موضوعات مختلفن و منتظرن تا بازی شروع بشه. هر صحنه از نمایش، در حین تمرین و گرم کردن اون‌ها قبل از شروع مسابقه در مسابقات هفتگی‌شون می‌گذره. این 9 دختر نوجوون هر کدوم رفتار، عادات و داستان خودشونو تعریف می‌کنن و در واقع می‌تونیم عکس‌العمل و برخورد اون‌ها رو در مواجهه با اتفاقات بیرونی ببینیم، در بین اون‌ها یه دختر تازه‌وارد هم هست که به علت شغل سفرنامه‌نویسی مادرش الآن در تیم گرگ‌ها بازی می‌کنه و سعی می‌کنه تا با بقیه دخترا آشنا بشه و در جمع اون‌ها جا بگیره. بعد از چندتا بازی و اتفاقاتی که رخ می‌ده، حالا نوبت به بازی پایانی رسیده! ولی شرایط اونجوری که اون‌ها انتظار داشتن پیش نرفته.

نمایش گرگ هاعکس چی:سروش شهلا

کل داستان نمایش تو یه مستطیل سبزرنگ اتفاق می‌افته. صحنه‌ای ثابت و بدون هیج دکور خاصی با تلویزوینی که در صحنه قرار گرفته و صدای بیگانه‌‌ای که پخش می‌شه و دیالوگ‌هایی رو بازگو می‌کنه. 9 تا دخترِ تیم گرگ‌ها با لباس‌های آبی رنگ و یک شکل با شماره‌های متفاوت در صحنه حضور دارن. بجز یکی از بازیگرای نمایش که حرفه‌ایه، بقیه تجربه‌ای در زمینه بازیگری ندارن ولی همگی به خوبی نقش خودشون رو ایفا می‌کنن. اون‌ها که بازیکن فوتسالن در حین نمایش تمرین و حرکات ورزشی انجام می‌دن که نشون می‌ده تمرین خوبی داشتن. سمانه نوراللهی، نیوشا نادری، ندا جبرئیلی، تینا پیرویسیان، مائده ایرجی راد، کاملیا حق‌وردیان، پگاه ابراهیمی، گل‌آرا مقدسی و کیمیا شهریه بازیکنای تیم گرگ‌ها هستن. این نمایش به کارگردانی دانیال خجسته در تالار حافظ و بصورت دوزبانه اجرا می‌شه. روزهای شنبه و یکشنبه‌ی هر هفته به زبان انگلیسی و مابقی هفته به زبان فارسی.

نمایش گرگ هاعکس چی:سروش شهلا
منتشر کنندهپیاده‌چی سارا نجفی

href=/place/5a7ee34e76c7610372a3ee71

تالار حافظ

۴.۳
  • , خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار، روبروی تالار وحدت
  • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
  • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط