مسیر بلوار اندرزگو، خیابان زنده‌ی شمرون

مسیر بلوار اندرزگو، خیابان زنده‌ی شمرون

⏰ فروشگاه‌های مرکز خرید سانا تا ساعت ۲۲ و فودکورت تا ساعت ۲۳:۳۰ بازه. بلوار اندرزگو به‌خاطر وجود مراکز خرید باکیفیت و معماری‌های جذاب، کافه و رستوران‌های متعدد یکی از خیابون‌های مدرن و پرتردد تهرانه و مقصد خیلی از جوون‌ها هم شده! گشتن توی خیابونی که در هر فصلی از سال انرژی خودش رو داره، می‌تونه یکی از مقاصد تفریحی باشه. این مسیر شما رو می‌بره به دل خیابون تا بیشتر با این منطقه‌ی رو به رشد و خوش آب‌وهوا آشنا بشیم. شما می‌تونین با خانواده یا حتی دوستانتون این مسیر رو امتحان و خودتون رو با این خیابون زنده‌ی تهران همراه کنید، تا رنگ و بوی فضای مدرن تهران رو حس کنین.

  • محدوده مسیر: بلوار اندرزگو
  • زمان لازم برای بازدید: ۷ ساعت
  • حس و حال: گشت و گذار
  • بهترین زمان بازدید: کل روز
  • حداقل بودجه: حضور رایگان
  • مترو؛ خط ۳ ایستگاه نوبنیاد

مترو خط۳، ایستگاه نوبنیاد پیاده بشین و با تاکسی‌های خطی خودتون رو به «پارک‌سنتر» برسونین.


ایستگاه اول: پارک سنتر

پارک سنتر
پارک سنتر

«پارک‌سنتر» مجتمعی تجاری-اداریه که با وجود تنوع فروشگاه‌های ایرانی، اجناس باکیفیت و مدرن ایرانی، پارکینگ، دسترسی راحت و… امکاناتی که یک خریدار نیاز داره رو برآورده می‌کنه و جای بسیار مناسبی برای خرید لباس و اجناس باکیفیت و عالی برای افرادی با سلیقه‌ی خاصه. معماری پیشرو و متفاوت، اینجا رو با بقیه‌ جاها متمایز می‌کنه.

از ورودی مجتمع اداری-تجاری «پارک‌سنتر» به سمت مرکز خرید «سانا» مستقیم تاکسی بگیرین.


ایستگاه دوم: مرکز خرید سانا

مرکز خرید سانا
مرکز خرید سانا

«مرکز خرید سانا» یکی از مقاصد خوب برای ویترین‌گردیه. تنوع بالای فروشگاه‌ها و رنگ‌ها، حتی دیدنش هم بهمون انرژی میده. فروشگاه: او.وی.اس، کرامتی، سرژه، آپامه، فانی باس، پارفوا پیشنهاد ماست. حتما فودکورت اینجا و خوردن میان‌وعده‌ی خوشمزه در تراس بزرگی که کوه‌های تهران توی این هوای تمیز خودنمایی می‌کنن رو از دست ندین.

از مرکز خرید سانا بیرون بیاین و به از خیابون رد بشید. خیابون رو به سمت راست برید و وارد خیابون صالحی بشید. سر نبش خیابون حصارهای چوبی می‌بینین که باید به سمته پایین بیاین.


ایستگاه سوم: باغ گل کاملیا

باغ گل کاملیا
باغ گل کاملیا

یه باغ گل بزرگ توی محله‌ی چیذر که وقتی واردش می‌شی فقط گل‌ و‌ گیاهان متنوع و رنگی می‌بینی! معمولا توی تهران و محله‌هامون خیلی کم پیش میاد فضای بزرگ سبزی داشته باشیم که قابلیت فروش درخت، درختچه و گل رو داشته باشه. «باغ گل کاملیا» یکی از بزرگ‌ترین بازارهای گل فروشیه که توی این هوای خوب تهران دیدن داره.

خیابون صالحی رو به سمت پایین برید تا به میدون ندا برسین. سمت چپ میدون، پاساژی کوچیک می‌بینید که انتهای پاساژ سرزمین کتاب چیذر قرار داره.


ایستگاه چهارم: کتابفروشی سرزمین کتاب چیذر

کتابفروشی سرزمین کتاب چیذر
کتابفروشی سرزمین کتاب چیذر

بعد از گشت‌و‌گذار در باغ گل، به «سرزمین کتاب» در انتهای پاساژی کوچیک برین. فضایی نقلی با طراحی خیلی خاص که فکری پشت تموم نمادهاش داره. اینجا کتاب‌ها داخل قفسه‌هایی قرار دارن که به طور کشویی حرکت می‌کنن و در هر کدوم ازشون، دنیای جدیدی از کتاب‌ها رو به نمایش می‌ذارن. می‌شه از این کتابفروشی عیدی با ارزشی خرید.

خیابون سلیمی رو به سمت بلوار اندرزگو بیاین و به اون دست خیابون برید تا به خیابون شریفی‌منش پلاک ۴ برسین.


ایستگاه پنجم: کافه‎رستوران دِلانژ

کافه‎رستوران دِلانژ
کافه‎رستوران دِلانژ

حتما تا الان خیلی گرسنه‌تون شده. «کافه‌رستوران دلانژ» با سبک متفاوتش، توجه‌ خیلی‌ها رو به خودش جلب کرده. دلانژ که در قلب همیشه بیدار تهران یعنی بلوار اندرزگو قرار داره. سبک مدرن، موزیک‌های به‌روز و ساعت کاری خوب، دلیل پاتوق‌ شدنشه.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.