دورهمی دو سالگی «کت‌مپ»

سخنرانی و رونمایی از فروشگاه سیار کت‌مپ
کافه دورمیز، خیابان کریمخان، خیابان نجات‌الهی(ویلا)، خیابان اراک، پلاک 35
۴۰۰ بارمسیریابی
امتیاز۳.۸/۵اهمیت و سابقه
امتیاز۴.۴/۵کیفیت محتوایی
امتیاز۳.۹/۵کیفیت محل برگزاری
امتیاز۴.۳/۵برگزارکننده

درباره دورهمی دو سالگی «کت‌مپ»

این روزها خیلی دیده می‌شه که کسب‌وکار‌های ایرانی سعی در تغییر جلوه‌ی ایران در نگاه بین‌المللی داشته باشن. اونا تلاش می‌کنن تا ذوق و خلاقیت ایرانی‌ها رو با ایده‌پردازی‌هاشون تحسین کنن و به دیگران ارائه بدن. گروه «کت‌مپ» در آستانه تولد دو سالگی خودش با بررسی محیط‌های مختلف برای ارائه‌ی این محصولات، تصمیم گرفت تا علاوه بر ایجاد فضایی در دسترس‌تر برای تولیدکنندگان این محصولات، پیامی رو به گوش مخاطبانش برسونه. برای همین با تهیه یه وَن، فروشگاه سیار خودش رو راه انداخت تا این سوغاتی‌ها رو از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر شهر ببره. اما وَنِ کت‌مپ به نشونه‌ی تصویر ایران در دید مردم جهان، سیاه رنگه در حالی که داخل اون با تلاش و محصولات جوانان ایرانی، پر از رنگ، خلاقیت شده. هر بازدید‌کننده‌ای که سرش رو به درون سیاهی‌ها خم می‌کنه و کمک می‌کنه تا رنگ‌های پنهان شده در زیر سیاهی‌ها نمایان بشه، نقشش رو در این راه با چسباندن یه دایره‌ی رنگی روی وَن، ثبت می‌کنه. تا شاید روزی این وَن دیگه سیاه نباشه.

درباره رویداد

کت مپ در روز 7 شهریور، به مناسبت تولد 2 سالگیش رویدادی رو ترتیب داده که شامل چند سخنرانی و رونمایی از این فروشگاه سیار می‌شه. در این مسیر کت‌مپ حامیان گوناگونی داره که «پیاده» هم شامل اون‌ها می‌شه تا رنگ و خاطره‌ رو در شهر جابه‌جا کنیم.

درباره برگزار کننده

«کت‌مپ» به عنوان یه کسب‌وکار ایرانی، دو سال پیش فعالیت خودش رو در زمینه‌ی گردشگری شروع کرد تا فضایی برای عرضه‌ی سوغاتی‌های مدرن ایرانی فراهم کنه.

 • تاریخ رویداد از پنج شنبه، ۰۷ شهریور ۹۸ تا پنج شنبه، ۰۷ شهریور ۹۸
 • امروز تعطیل است.
  شنبهتعطیل است
  یکشنبهتعطیل است
  دوشنبهتعطیل است
  سه شنبهتعطیل است
  چهارشنبهتعطیل است
  پنج شنبه14:00 تا 17:00
  جمعهتعطیل است
 • حضور رایگان
 • کافه دورمیز, خیابان کریمخان، خیابان نجات‌الهی(ویلا)، خیابان اراک، پلاک 35
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
 • شب جای پارک دارد
مسیریابی
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده