کارگاه عکاسی شهری

یک روز عکاسی شهری با بهزاد استادیان
میدان قدس، تقاطع خیابان شریعتی و شهرداری، میدان قدس
۲۱۴۱ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵اهمیت و سابقه
امتیاز۴/۵کیفیت محتوایی
امتیاز۴/۵کیفیت محل برگزاری
امتیاز۴/۵برگزارکننده

درباره کارگاه عکاسی شهری

این روزها خیلی از آدم‌ها برای سرگرمی یا حرفه‌شون، یه دوربین دیجیتال خریدن و نحوه‌ی کارکردن باهاش رو از طریق کلاس‌های عملی یا دوره‌های آنلاین یاد گرفتن. نکته مهم اینجاست که گرفتن یه عکس خوب صرفا با یادگیری منوی دوربین اتفاق نمی‌افته و برای ثبت یه کادر خاص باید نوع نگاه به سوژه رو هم تغییر داد. این اتفاق معمولا تو کلاس‌های عکاسی نمی‌افته.

مدرس کارگاه

بهزاد استادیان از عکاسان جوون تهرانه که آموزش هنر و بهتر دیدن و کسب مهارت‌هایی که باعث قوی‌تر شدن ذهن و جسم در عکاسی بشه، از دغدغه‌های جدی و اصلیش بوده. در کنار همکاری با آژانس‌های تبلیغاتی، تو آموزشگاه‌هایی مثل ایده،شیدنگار و مرکز معماری ایران تدریس کرده. همچنین برگزارکننده‌ی تورهای عکاسی در طبیعت (گروه «باما» با همکاری آژانس طبیعت‌گردی اسپیلت) و تورهای تخصصی آفرودعکاسی هم بوده.

درباره کارگاه

تو کارگاه چه اتفاقی می‌افته؟ تو کارگاه قراره با بهزاد استادیان از میدون تجریش تا پارک وی رو به همراه باقی شرکت‌کننده‌ها عکاسی کنید و در آخر تو پارک ملت بشینید دور هم و راجع به عکس‌هایی که ثبت کردین صحبت کنید و متوجه نقاط ضعف و قوتتون بشین. مخاطب این کارگاه کیه؟ همه‌ی کسایی که علاقه‌مند به عکاسی شهری هستن از عکاسان موبایلی و آماتور گرفته تا عکاسان حرفه‌ای. چه چیزهای لازم داری؟ دوربین دیجیتال یا تلفن همراه با دوربین خوب کفش راحت مدت زمان کارگاه کارگاه 5 ساعته - شامل 30 دقیقه توضیح مختصر و مفید از عکاسی خیابانی و نحوه عکاسی از موضوعات اون روز - 2 ساعت و 30 دقیقه عکاسی در مسیر تعریف شده - 2 ساعت نقد عکس ساعت و تاریخ برگزاری پنجشنبه ۹ خرداد – ساعت ۹:۳۰ پیش نیاز کارگاه چیه؟ دانش مقدماتی عکاسی ظرفیت چند نفره؟ 10 نفر هزینه چقدره؟ 150 هزار تومان دستاورد این کارگاه چیه؟ بعد از این کارگاه نوع نگاهت به سوژه‌های اطرافت تغییر می‌کنه و یاد می‌گیری چه جوری با سوژه‌های مردمی ارتباط بگیری. تجربه عکاسی گروهی این مراحل رو آسون‌تر می‌کنه و در کنارش با عکاس‌های دیگه آشنا می‌شی. تو این کارگاه یاد می‌گیری چه جوری به انسجام ذهنی برسی و تو ازدحام شهری به ترکیب‌بندی مناسبی دست پیدا کنی. همین‌طور نحوه مواجه با سوژه و عکس‌العمل سریع رو هم تمرین می‌کنیم.

شرایط رزرو

روی گزینه‌ی وب سایت کلیک کن تا وارد سایت ایوند بشی و بتونی رزروت رو انجام بدی.👣

 • تاریخ رویداد از پنج شنبه، ۰۹ خرداد ۹۸ تا پنج شنبه، ۰۹ خرداد ۹۸
 • امروز 09:30 تا 14:30
  شنبهتعطیل است
  یکشنبهتعطیل است
  دوشنبهتعطیل است
  سه شنبهتعطیل است
  چهارشنبهتعطیل است
  پنج شنبه09:30 تا 14:30
  جمعهتعطیل است
 • قیمت بلیت 150000 تومان
 • میدان قدس, تقاطع خیابان شریعتی و شهرداری، میدان قدس
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه تجریش
مسیریابی

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده