دوره آموزشی ویدئوهای تبلیغاتی

دوره شش‌ماهه ساخت تیزر
آکادمی هنرهای معاصر، میدان هفت تیر، کریم‌خان، ویلا شمالی (نجات الهی)، کوچه زبرجد، پلاک 10
۵۷۴ بارمسیریابی
امتیاز۴/۵اهمیت و سابقه
امتیاز۴.۵/۵کیفیت محتوایی
امتیاز۴/۵کیفیت محل برگزاری
امتیاز۴/۵برگزارکننده

درباره دوره آموزشی ویدئوهای تبلیغاتی

این روزها دیگه فقط شرکت‌های بزرگی مثل بانک‌ها، مواد غذایی‌ و شوینده‌ها نیستن که به ویدئوی تبلیغاتی نیاز دارن، بلکه با رشد رسانه‌های اجتماعی، شرکت‌های کوچیک و متوسط هم می‌تونن تیزر بسازن و به جای پخش اون تو تلویزیون که هزینش زیاده، در رسانه‌های اجتماعی منتشر کنن، برای همین اونهایی که توانمندی ساخت تیزر حرفه‌ای رو داشته باشن حسابی سرشون شلوغ میشه. وقتی درباره ساخت ویدئوی تبلیغاتی حرف می‌زنیم، درباره‌ی یک کار حرفه‌ای تو دنیای پر رقابت امروز گفتگو می‌کنیم. کاری که سناریوش برگرفته از استراتژی مورد نیاز کسب‌و‌کار باشه و در عین حال خلاقانه هم باشه، خیلی دقیق دکوپاژ، کارگردانی، نورپردازی و فیلمبرداری شده باشه و همینطور هزینه‌ها قبل از شروع پروژه کاملا دقیق محاسبه شده باشن تا بشه با کارفرماها مذاکره کرد.

درباره کارگاه

اگه به این حوزه علاقه‌مندین، می‌تونید در کارگاه آموزشی آکادمی هنرهای معاصر که سالی یکبار برگزار می‌‌شه شرکت کنید و در قالب یک پکیج پیوسته، طی شش ماه، مدرسین حوزه سناریو نویسی، کارگردانی، فیلمبرداری، طراحی صحنه، مدیریت تولید و پست پروداکشن شما رو آموزش میدن تا یک فیلمساز تبلیغاتی بشین و دست آخر هم یک پروژه واقعی با نظارت استادتون بسازین. از اونجایی که فرایند فیلمسازی یک کار کاملا تیمیه، شاید بهتر باشه که این مسیر رو با چند از دوستانتون شرکت کنید که بعد از فارغ‌التحصیلی تخصص‌های مختلف رو تو تیمتون داشته باشید.

شرایط رزرو

هزینه کلی این دوره‌ها 5،700،000 تومنه که با قابلیت قسط‌بندی می‌تونید در ۴ قسط هزینه رو پرداخت کنید. ترم اول : فیلم نامه‌نویسی، کارگردانی و فیلمبرداری ترم دوم : طراحی صحنه، مدیریت تولید و تدوین (پُست پُروداکشن) ترم سوم : پروژه - ساخت یک تیزر تبلیغاتی (ترم‌ها به ترتیب پیشنیاز یکدیگر است.) در صورت احتیاج به پیش‌نیاز عکاسی پایه، مبلغ 480 هزار تومان به دوره افزوده خواهد شد.

مدرس کارگاه

فیلمنامه‌نویسی طی دوازده جلسه با رضا سعیدی، مبانی و کارگردانی طی دوازده جلسه با کاوه قهرمان، فیلمبرداری طی ده جلسه با امین جعفری، طراحی صحنه طی هشت جلسه با یاشار شیر محمدی، مدیریت تولید طی هفت جلسه با مهدی بهمنی (بهمن اصفهانی) و پست پروداکشن طی ده جلسه با ایمان یاری خواهد بود.

 • تاریخ رویداد از جمعه، ۰۱ شهریور ۹۸ تا پنج شنبه، ۰۱ اسفند ۹۸
 • امروز 15:00 تا 19:00
  شنبه15:00 تا 19:00
  یکشنبهتعطیل است
  دوشنبهتعطیل است
  سه شنبهتعطیل است
  چهارشنبهتعطیل است
  پنج شنبهتعطیل است
  جمعهتعطیل است
 • قیمت بلیت 5700000 تومان
 • آکادمی هنرهای معاصر, میدان هفت تیر، کریم‌خان، ویلا شمالی (نجات الهی)، کوچه زبرجد، پلاک 10
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه میدان ولیعصر(عج)
 • جای پارک به سختی
مسیریابی

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده