فستیوال تئاتر صداهای نو

فستیوالی برای مشارکت خلاقانه در ساخت تئاتر
گالری محسن، ظفر، خيابان ناجی، خيابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مينای شرقی، پلاک 42
۸۸۳ بارمسیریابی
امتیاز۴/۵اهمیت و سابقه
امتیاز۴/۵کیفیت محتوایی
امتیاز۴/۵کیفیت محل برگزاری
امتیاز۴/۵برگزارکننده

درباره فستیوال تئاتر صداهای نو

پلتفرم داربست در نظر داره تا شهریور ماه سال 1398 با همکاری گروه تئاتر ۸۴، فستیوال تئاتر صداهای نو رو برگزار کنه. دبیر هنری «فستیوال تئاتر صداهای نو» علی اکبر علیزاد (سرپرست گروه تئاتر84) و دبیر اجرایی آن مارال اشگواری (مدیر اجرایی پلتفرم داربست) هستند. این فستیوال برای کسانی‌ست که تاکنون موفق نشدن تا کارهای خودشون رو در سطح وسیع عرضه کنن و همگی جوان و خلاق هستن. فستیوال تئاتر صداهای نو بستری برای کار جوانها و مشارکت خلاقانشون در ساخت تئاتره. این فستیوال غیررقابتی‌ست و در سال اول با ۶ گروه از سراسر ایران شکل می‌گیره. ثبت نام و ارسال فرم : از 5 اسفند 1397 تا 20 فروردین 1398 اعلام اسامی شش گروه پذیرفته شده : 10 اردیبشت 1398 زمان برگزاری فستیوال : 23 شهریور تا 29 شهریور 1398 اطلاعات بیشتر در مورد فستیوال رو می‌تونید از لینکی که در بخش اطلاعات قرار داده شده ببینید.

درباره رویداد

شرایط شرکت در فستیوال: جوانان گروه سنی 15 تا 25 سال ( شرط سنی شامل سرپرست گروه نمی‌شود.) سرپرست گروه نباید یکی از اجراگران باشد. تعداد اعضای گروه باید حداقل 5 نفر و حداکثر 10 نفر باشد. داشتن شور و اشتیاق کاری. متن باید در پروسه ساخت اجرا شکل بگیرد. در این فستیوال انتخاب آثار بدون در نظر گرفتن پیشینه هنری افراد است. امکاناتی که این فستیوال فراهم می‌کند: ایجاد فضای آموزشی برای ورکشاپها، مباحث و جلسات گفتوگو برای تمام گروههای پذیرفته شده تامین محل اقامت برای 2 گروه مهمان (غیر از استان تهران و البرز) در طول مدت فستیوال قرار دادن دو هنرمند جوان به عنوان ناظر و تسهیلگر بر کار گروههای پذیرفته شده امکان اجرای آثار در پلتفرم داربست در مدت فستیوال

درباره برگزار کننده

فستیوال تئاتر صداهای نو فرصتی برای جوانان و صداهای کمتر شنیده شده‌ست. پلتفرم داربست این امکانو برای گروههای جوان فراهم کرده تا علاوه بر ساخت تئاتر و ارائه اثر خود برای مخاطبین، فرآیندی آموزشی هم در روند فستیوال طی کنن.

  • تاریخ رویداد از یکشنبه، ۰۵ اسفند ۹۷ تا سه شنبه، ۲۰ فروردین ۹۸
  • حضور رایگان
  • گالری محسن, ظفر، خيابان ناجی، خيابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مينای شرقی، پلاک 42
  • مترو؛ خط ۱ ایستگاه میرداماد
مسیریابی

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده