هنری و فرهنگی

ساخت صابون به سبک قدیم

در این تجربه صابون خودتون رو به سبک قدیمی‌ ها و با ترکیب قلیا و روغن می‌ سازید و شکل و قالبش رو خودتون انتخاب و طراحی می‌ کنید.

توسط صابون هوم

درباره تجربه

تا حالا با خودتون فکر کردین که خیلی قدیم‌تر‌ها مردم کشور‌های مختلف چطوری برای خودشون صابون درست می‌کردن؟ بله صابون! هر کشوری برای خودش، به نسبت مواد اولیه بومی و خصوصیات مردم منطقه، صابون مخصوص به خودشون رو تولید می‌کردن و البته هنوز هم این کار رو انجام می‌دن. صابون هوم، زیر مجموعه گروه هوم آرت، تجربه ساخت صابون کستیل رو فراهم کرده که از معروف‌ترین انواع صابون هست و دستور ساختش برمی‌گرده به زمان خیلی دور در اسپانیا. همونطور که احتمالا تصور کردید، ساخت صابون دست‌ساز به مهارت، دقت و تجربه خیلی زیادی نیاز داره و یک فرمول؛ که برای هر گروه سازنده بسیار بسیار مهم و سری هست. اینبار شما رو دعوت کردیم تا از نزدیک با فرایند ساخت صابون آشنا بشید و در نهایت با خلاقیت خودتون یک قالب صابون کستیل منحصر به فرد، مخصوص خودتون طراحی کنید.

  • اول با زیر و بم تاریخ جذاب صابون سازی آشنا خواهید شد.
  • از نزدیک مرحله فنی ساخت صابون رو می‌بینید.
  • در نهایت شروع می‌کنید به طراحی صابون کستیل منحصر به فرد خودتون. (پس از قبل فکر کنید که دوست دارید صابون شما چه شکلی باشه)
  • در طول فرایند هم کلی با هم معاشرت می‌کنید و خوش می‌گذرونید.

امکاناتی که فراهمه

تجهیزات

تمام مواد اولیه صابون‌سازی، مطابق استانداردهای هوم آرت که شامل روغن‌ها، محلول قلیا، اسانس‌ها و رنگ‌های طبیعی می‌شه که دقیقا مشابه نمونه‌های مصرفی در محصول نهایی هوم هست.

باید همراهت باشه

  • شما فقط یک قالب ترجیحا سیلیکونی با حجم حداکثر 200 ‌سی‌سی(مشابه حجم لیوان یک‌بار مصرف) با هر شکلی که دوست دارید، همراه خودتون داشته باشید.
  • اگر قالب نداشته‌ باشید باید از لیوان یک‌بار مصرف استفاده کنید.

باید بدونی

  • برای افراد 12 سال به بالا مناسب است.
  • برای افراد نابینا و کودکان ممکنه کمی خطرناک باشه.
  • برای حفظ ایمنی و سلامت شما، محلول قلیا از چند ساعت قبل از تجربه ترکیب می‌شه تا تبخیر حالت بازی خودش رو از دست بده، اما یادتون باشه که محلول نهایی نباید با پارچه یا پوست تماس پیدا کنه.(قبل از شروع تجربه به همه شرکت‌کننده‌ها دستکش لاتکس داده می‌شه)
ساخت صابون به سبک قدیم

قرار ما، اینجا

میدان انقلاب، تقاطع منیری جاوید و روانمهر، پلاک ۱۵۲، زنگ سوم، کافه ستاره

نزدیک ترین سانس موجود

پنج شنبه، ۱۷ بهمن

۱۷:۰۰

ظرفیت باقیمانده: ۹ از ۱۰

قیمت برای هر نفر: 100,000 تومان

امکان کنسلی تا ۳ روز قبل

اطلاعات بیشتر رو در شرایط کنسلی و قوانین و مقررات بخون

تماس با پشتیبانی۰۲۱۸۶۰۳۷۵۰۵