کافه بازی الک دولک

کافه‌ای برای تجربه‌ی هیجان
بلوار اندرزگو شرق به غرب، نرسیده به بلوار کاوه، بن بست تابان، پلاک۳، واحد ۱
۳۸۲۵ بارمسیریابی
امتیاز۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون
امتیاز۳/۵سطح قیمت

درباره کافه بازی الک دولک

برای همه‌ی ما پیش اومده که از کافه رفتن خسته شده باشیم و دنبال جایی بگردیم که بتونیم با دوستامون چند ساعتی رو وقت بگذرونیم و بازی کنیم و زندگیمون رو از یکنواختی خارج کنیم. این روزها تعداد کافه‌ بازی‌ها رو به افزایشه. کافه‌هایی برای تفریح و سرگرمی و به چالش کشیدن ذهن و تمرکز. «الک‌دولک» یکی از کافه‌هاییه که توی محدوده بلوار اندرزگو فضایی رو فراهم کرده که میتونین با دوستاتون ساعت‌ها بازی کنین و متوجه گذر زمان نشین.

منو و قیمت

هزینه‌ی استفاده از بازی‌ها برای هر نفر ساعتی ۲۰ هزار تومنه. منوی کافه شامل چند مدل گرم‌نوش، سردنوش، آیس‌تی، شیک، آبمیوه‌ی ترکیبی، چای و دمنوش، اسموتی، دست‌پیچ، دسر و سالاد می‌شه که می‌تونین حین بازی ازشون لذت ببرین. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: کافه لته: ۱۸ آمریکانو: ۱۷ لمون منگو: ۲۵ چری بری: ۲۰ سالاد سزار: ۲۵ رپ مرغ: ۲۵

فضا و دکوراسیون

وقتی وارد بن‌بست بشین، اول نوشته‌ی “بازی حاضر است”، و اسم کافه، که با چراغ‌های نئونی نوشته شده جلب توجه می‌کنه. و بعد هم درب بزرگ صورتی رنگ کافه شما رو به سمت خودش می‌کشه. فضای کافه شامل میزهای ۴ نفره به بالاست و میز و صندلی‌های چوبی کافه، با رنگ‌های مختلف و سرزنده، روحیه‌ی آدم رو بعد از ورود به کافه عوض می‌کنن. دیوارها با لامپ‌های نئونی رنگی و قفسه‌های بزرگ و سرتاسری که بلندیشون تا سقف کافه‌ست پوشیده شدن. در یک گوشه‌ی کافه، یک جعبه‌ی بزرگ چوبی، و روی اون چندتا گلدون و آب‌پاش قرار داره. وسط کافه یه جنگای بزرگ هست که برای بازی کردنش باید سرپا ایستاد و حسابی فعالیت کرد که هیجان بازی چند برابر می‌شه. در انتهای کافه هم قسمت بار و آشپزخونه و جنب و جوش باریستاهای کافه رو می‌شه دید. پنجره‌‌های بزرگ کافه هم نور خوبی از خورشید رو در طول روز به کافه منتقل می‌کنن.

ویژگی‌ها

الک‌دولک کافه‌ای برای انواع بازی‌های فکری، بردگیم یا در واقع بازی‌های رومیزی و بازی‌های دسته جمعیه. در کنار بازی، میتونین از منوی متنوع کافه هم استفاده کنین. حتی می‌شه فقط از خوراکی‌های کافه سفارش داد و یا فقط از بازی‌ها استفاده کرد. این نکته قابل ذکره که بازی‌هایی رو هم برای فروش در نظر گرفتن. توی صفحه‌ی اینستاگرام کافه برای رویدادها و بازی‌های گروهیشون اطلاع رسانی می‌کنن.

نظر یا تجربه شخصی

بعد از اینکه ما میزمون رو انتخاب کردیم و نشستیم، درباره‌ی انواع بازی‌ها کمی برامون توضیح دادن تا بهتر بازی‌ها رو بشناسیم و بتونیم انتخاب کنیم. بعد از انتخاب بازی، قبل از شروع، به طور کامل روش بازی رو برامون توضیح دادن و اواسط بازی هم بهمون سر میزدن تا اگه سوالی داریم جواب بدن و مشکلمون رو برطرف کنن. پرسنل کافه با افراد تمام میزها رفتار خیلی صمیمی و خودمونی‌ای داشتن. حتی اگر تعدادتون کم باشه برای بازی‌ها به میزتون ملحق می‌شن. رنگ‌های به کار رفته و چشم نواز دکوراسیون کافه توجه منو به خودشون جلب کردن و ناخودآگاه حس نشاط رو بهم منتقل کردن. سفارش من هم اسموتی “چری بری” بود که طعم ترش و شیرین جذابی داشت و ازش راضی بودم. این کافه و محیط هیجان‌انگیزش رو برای تفریح و پرورش فکر بهتون توصیه می‌کنم.

  • مناسب برای خردسال
  • , بلوار اندرزگو شرق به غرب، نرسیده به بلوار کاوه، بن بست تابان، پلاک۳، واحد ۱
  • مترو؛ خط ۱ ایستگاه قیطریه
    مترو خط ۱ ایستگاه قیطریه
    بی‌آرتی پایانه ۷ ایستگاه تجریش
  • روز و شب جای پارک دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده