گل‌ فروشی آقا جمشید

۳.۸<امتیاز>
گل‌فروشی خیابونی، نبش چهارراه دکتر حسابی
تجریش، خیابان شهید دربندی (خیابان مقصودبیک)، چهارراه حسابی
۲۳۸۶ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت اجناس
امتیاز۴.۵/۵تنوع اجناس
امتیاز۲.۸/۵فضا و دکوراسیون

درباره گل‌ فروشی آقا جمشید

تو خیابون شهید دربندی، درست سر چهارراه دکتر حسابی، پیرمردی از 9 صبح تا 9 شب روی صندلی‌ای زیر سایبون نشسته و در حال فروختن گل‌ها و گلدوناشه. «عمو‌جمشید» ده ساله که شغلش گلفروشیه و تمام مردم اون محل، گل‌هاشون رو از این‌جا می‌خرن. خودش تعریف می‌کنه که پنجاه ساله تو این محل، کسب‌وکار داره. کارش اول میوه‌فروشی بوده و الان ده ساله که به خاطر بالارفتن سنش و علاقه‌ی زیادش به گل، کسب‌وکارش رو از میوه‌فروشی به گل‌فروشی تغییر داده. عموجمشید هر روز از ساعت چهار صبح کارش رو شروع می‌کنه. اول به بازار گل می‌ره و گل‌های تازه و خاص رو با حساسیت زیاد انتخاب می‌کنه و بعد به سمت چهارراه حسابی میاد و فروختن گل‌ها رو شروع می‌کنه.

فضا و امکانات

عمو‌جمشید مغازه‌ای برای فروختن گل‌هاش نداره و زیر یه سایبون که نمی‌ذاره آفتاب گل‌ها رو اذیت کنه، می‌‌شینه. سایبون و گل‌ها، فضای جالبی به خیابون داده.

تنوع اجناس

این‌جا همیشه گل و گلدون‌های متنوعی داره. اگه گل‌ خاصی می‌خواید، بهتره قبل از ظهر بهش سر بزنید چون به دلیل مشتری‌های زیادی که داره، ممکنه گل‌ها زود تموم شه. عمو‌جمشید به‌جز گل، گلدون‌های متنوعی هم داره.

نظر یا تجربه شخصی

عمو‌جمشید یکی از مهربون‌ترین گلفروشی‌های تهرانه و هرموقع که بهش سر بزنید با خوشرویی تمام، بهتون لبخند می‌زنه. می‌تونید ازش بخواید که از گل‌هاش عکس بگیرید و باهاش چایی هم نوش جان کنید، پس پیشنهاد می‌کنم حتما به این‌جا سر بزنید.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی دنیا غلامی
 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 07:30 تا 22:00
  شنبه07:30 تا 22:00
  یکشنبه07:30 تا 22:00
  دوشنبه07:30 تا 22:00
  سه شنبه07:30 تا 22:00
  چهارشنبه07:30 تا 22:00
  پنج شنبه07:30 تا 22:00
  جمعه07:30 تا 22:00
 • تجریش، خیابان شهید دربندی (خیابان مقصودبیک)، چهارراه حسابی
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه تجریش
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۳ تا )

نظر دهنده
alikingسه شنبه، ۰۶ فروردین ۹۸گل‌های خاص: یک ادم بی اعصاب ، با کیفیت گل پایین و گرونتر از همه جا ، اخه پیاده چی عزیز دید و نگرش مثبت هم حدی داره ، بنظرم چیزهای خوب شهر رو معرفی کنینخلاقیت تزئین گل: صفر

مطالب مرتبط