کافه آشیان

۳.۶<امتیاز>
کافه‌ای با غذاهای فرنگی
خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوچه‌ی مهزاد، پلاک 8
۹۰۱ بارمسیریابی
۲/۵سطح قیمت
۳.۶/۵کیفیت و طعم خوراکی
۳.۶/۵سرویس و کارکنان
۳.۶/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه آشیان

توی شلوغی شهر وقتی سرعت دوروبرمون زیاده، جایی مثل کافه‌ها می‌تونن مکان‌های مناسبی برای اینکه چند ساعتی استراحت کنیم و بتونیم یه مقدار خودمون رو از هیاهوی شهر دور کنیم، باشن. اتفاق خوب زمانی میفته که یه کافه‌ای مناسب سلیقه‌ی ما نزدیک به محل کار و درسمون باشه. جایی مثل «کافه آشیان»که یه کنج دنج پیدا کنیم و ساعاتی رو برای خودمون وقت بذاریم.

منو و قیمت

منوی کافه غذاهای ایتالیایی مثل انواع پاستا و پنه رو شامل می‌شه و همچنین انواع کیک و شیرینی رو می‌تونین توی منو ببینین. علاوه بر این‌ها، کافه آشیان انواع قهوه، اسموتی، شیک، چای‌ و دمنوش‌ها رو هم داره. آخر هفته‌ها یعنی پنجشنبه و جمعه، صبحانه‌های ایرانی و فرنگی (انگلیسی) در کافه سرو می‌شه. در کل قیمت نسبت به کیفیت مناسبه به نوعی که ممکنه هم‌سطح بعضی از کافه‌های سطح شهر باشه یا حتی کمتر!

فضا و دکوراسیون

کافه آشیان در نبش خیابان ایرانشهر قرار داره که وقتی واردش می‌شین با فضایی به رنگ قرمز مواجه می‌شین که این موضوع باعث گرفتن انرژی از محیط می‌شه. زمین کافه از سرامیک‌هایی به رنگ خاکیه که بینشون چند سرامیک از جنس متفاوت، توجه رو جلب می‌کنه. جلوتر یه نیم‌طبقه اختلاف سطح وجود داره که باعث شده کافه از یکنواختی خارج شه. چیز دیگه‌ای که خوب طراحی شده، استفاده‌ی به‌جا از نوره که با توجه به تعداد و رنگ‌هاشون، حال‌وهوای خوبی ایجاد کردن. در آخر هم پیشخوان مشکی‌رنگی به چشم می‌خوره که قسمت آشپزخونه رو از فضا جدا کرده.

ویژگی‌ها

قرارگرفتن این کافه در مرکز شهر به خصوص در خیابان ایرانشهر از ویژگی‌های اصلی کافه آشیان به حساب میاد. داشتن یه نیم‌طبقه پایین‌تر از سطح خیابون، این کافه رو به جایی برای قرارهای خصوصی، جایی برای مطالعه یا حتی پرداختن به کار روزمره تبدیل کرده.

نظر یا تجربه شخصی

به نظر من کافه آشیان می‌تونه جایی برای یه استراحت کوتاه بعد از ساعت کاری باشه. من اول یه گشتی توی کافه زدم و بعد نشستن کنار پنجره‌ی رو به خیابون رو ترجیح دادم تا رفت‌وآمد مردم رو تماشا کنم. قهوه‌ و کیک سفارش دادم و از زمانی که برای خودم گذاشتم لذت بردم.👣

پیاده‌چی helia modaresi
 • امروز 09:00 تا 23:00
  شنبه09:00 تا 23:00
  یکشنبه09:00 تا 23:00
  دوشنبه09:00 تا 23:00
  سه شنبه09:00 تا 23:00
  چهارشنبه09:00 تا 23:00
  پنج شنبه09:00 تا 23:00
  جمعه09:00 تا 23:00
 • خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، کوچه‌ی مهزاد، پلاک 8
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
 • جای پارک به سختی
فضای مخصوص
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۱ تا )

sogandniپنج شنبه، ۱۵ فروردین ۹۸

متاسفانه اکثر آیتم‌های منو موجود نبود و سفارش خیلی خیلی دیر آماده شد، با اینکه کافه خیلی خلوت بود

مطالب مرتبط