خانه كودک بادبادک | آوا سنتر

مکانی هیجان‌انگیز برای تفریح بچه‌ها
خیابان اقدسیه، نبش خیابان فیروزبخش، مجتمع تجاری آواسنتر،
۱۰۲۵ بارمسیریابی
امتیاز۵/۵سطح قیمت
امتیاز۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۵/۵تجهیزات
امتیاز۳.۵/۵فضا

درباره خانه كودک بادبادک | آوا سنتر

خانه‌ی كودک بادبادک تو مجموعه‌ی آوا سنتر مکانی خوب و مناسب برای خانواده‌هاييه كه قصد دارن لذت غذا خوردن، خرید، پاساژگردی و تفريح بچه‌هاشون رو در کنار هم داشته باشن.

ویژگی‌ها و امکانات

اين مجموعه‌ی زيبا با طراحی مدرن و جذابی كه شبيه به كندوی عسله، برای همه سنين مخصوصا بچه‌ها که تو محيط خانه‌ی کودک به دنیای خودشون وارد می‌شن، مکان مناسبی برای تفریحه. خانه‌ی کودک پر از رنگ، اسباب‌بازی، وسايل تميز، مرتب و خاصه كه برای بچه‌ها هيجان‌آوره. در طول هفته برنامه‌های مادر و كودک و کلاس‌های آموزشی این‌جا انجام می‌شه و برنامه‌ها رو تو صفحه‌ی اینستگرامشون اطلاع‌رسانی می‌كنن. امکان برگزاری جشن تولد هم تو این مکان وجود داره. نیازه که برای بچه‌های زیر دو سال مادر به عنوان همراه تو محیط باشه اما برای بچه‌های بالای دو سال مادر نمی‌تونه در کنار فرزندش بمونه. هزينه‌ی ورودی در ساعت اول ۶۰ هزار تومن و در ساعت‌های بعدی ۳۰ هزار تومنه كه به نسبت جاهای ديگه کمی زياده. زير یه ساعت هم ورودی باید به صورت کامل پرداخت شه.

تنوع بازی ها

در این‌جا كودكان زير دو سال و بالای دو سال از هم جدا شده و برای هر گروه جایی در نظر گرفتن. اسباب‌بازی‌های مورد علاقه و مناسب هر گروه سنی هم در اختیار بچه‌هاست. مربی‌های خانه‌‌ی کودک تمام وقت در كنار بچه‌ها هستن و ازشون مواظبت می‌کنن. به بچه‎ها كمک می‌كنن تا در طول ساعتی كه اونجا هستن، وقتشون رو فقط به بازی با وسايل نگذرونن بلكه از خلاقيتشون هم با كمک بازی‌های مرتبط با سنشون، استفاده کنن. خانه‌ی کودک بادبادک یکی از متنوع‌ترین وسایل و امکانات بازی برای کودکان رو داره. در کنار وسایل بازی، نقاشی، انجام دادن کاردستی و بازی‌های گروهی تو این مکان انجام می‌شه.

نظر یا تجربه شخصی

من به عنوان مادر هميشه نگران استريليزه و پاکیزه بودن اسباب بازی‌ها و وسايلی كه بچه‌های مختلف ازشون استفاده می‌كنن هستم، اما این‌جا رو تميز و مرتب ديدم. در این مورد هم ازشون پرسيدم و گفتن که وسايل قابل شست‌وشو و پلاستيكی‌ان و تقريبا 4 بار در هفته شسته ميشن.👣

 • مناسب برای بزرگسالخردسال
 • امروز 00:00 تا 10:00
  شنبه09:00 تا 10:00
  یکشنبه00:00 تا 10:00
  دوشنبه00:00 تا 10:00
  سه شنبه00:00 تا 10:00
  چهارشنبه00:00 تا 10:00
  پنج شنبه00:00 تا 10:00
  جمعه00:00 تا 10:00
 • , خیابان اقدسیه، نبش خیابان فیروزبخش، مجتمع تجاری آواسنتر،
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه نوبنیاد
 • پارکینگ دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده