آوا فودمارکت

فودکورتی با فضای داخلی جذاب و خوراکی‌های متنوع
خیابان پاسداران، خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش، طبقه‌ی 2- آوا سنتر
۲۸۸۰ بارمسیریابی
امتیاز۴.۱/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۹/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴.۳/۵فضا و دکوراسیون
امتیاز۲/۵سطح قیمت

درباره آوا فودمارکت

مراکز خرید توی شهر روز به روز بیشتر می‌شن که کافه و رستوران و فودکورت جزو جدانشدنی اون‌هاست. فودکورت‌ها انتخاب خوبی برای رفع خستگی بعد از گشت‌و‌گذار در مرکز خرید هستن. «آوا فودمارکت» با طراحی داخلی جذاب، در یکی از طبقات آواسنتر قرار داره. این فودکورت از غذای سالم تا نونوایی و شیرینی‌پزی رو در بر داره.

منو و قیمت

آوا فودمارکت، رستوران‌هایی مثل ساکورا، بامیکا، فلور، فارم، داریان و خان‌دیزی داره و قنادی و کافه و نانوایی روستار و بستنی ایتالیایی سن‌مارکو گزینه‌ها‌ی هیجان‌انگیزی در اینجان. بامیکا، شعب زیادی داره که یکی از اون‌ها در آواسنتره. غذاهایی مثل ساندویچ، سالاد، سوپ و نوشیدنی داره و هدفش سلامتی غذاهاشه. یکی از موارد جالب در این شعبه اینه که مشتری می‌تونه سالاد انتخابی داشته باشه و سالاد خودش رو بسازه. همینطور فینگرفودهایی برای خریدن داره. رستوران ساکورا تنوع غذایی خوبی داره و انواع سالاد، پیش‌غذا، سوپ، ساشیمی و رول‌های مخصوص یا سوشی‌ها رو داره که تقریبا قیمت‌هاش بالا هستن. خان‌دیزی غذاهای ایرانی داره و فلور انواع پیتزا و پاستا و پیش‌غذا. فارم هم غذاهایی مثل ساندویچ، برگر، مرغ گریل، فیله مینیون، سالمون و پیش‌غذا و سالاد داره. قنادی، کافه و نونوایی روستار، سه غرفه‌ی بغل هم هستن. تارت و شیرینی‌های جذاب قنادی رو می‌شه از پشت شیشه دید و انتخاب کرد. همینطور خوراکی‌های بیکری رو می‌شه دید. انواع قهوه، فراپاچینو، چای و‌ نوشیدنی‌های سرد هم در منوی کافه روستار دیده می‌شه. بستنی ایتالیایی سن‌مارکو با انواع طعم و مزه هم انتخاب وسوسه‌انگیزی برای بعد غذاست!

فضا و دکوراسیون

فودکورت آوا سنتر یا آوا فودمارکت، معماری داخلی جذابی داره و تک‌تک جزییات طراحی‌شده هستن. طبقه‌ی ۲- آواسنتر نسبتا بزرگه و ستون‌های مورب بتنی در فضا دیده می‌شه. سقف چوبی با پیچ و خم طراحی‌شده‌ای هم در قسمت سوپرمارکت دیده می‌شه. فودکورت با میزها و نیمکت‌های چوبی پر شده و تاسیسات روی سقف به صورت اکسپوز هستن و سیستم تهویه و لوله‌ها نمایانن. در بخشی از سقف راهنمایی برای اینکه هر بخش کدوم سمت قرار داره، وجود داره که جالبه. بالای هر غرفه با خط و طراحی یک‌شکل، اسم خواکی‌فروشی نوشته شده که با اینکه با رنگ‌های مختلف از هم تفکیک شدن، حس یکپارچگی در مغازه‌های فودکورت حس می‌شه. استفاده از گیاه، دیوار سبز، رنگ‌های متنوع بر روی کف و دیوار، مصالح چوب و آجر، سردی فلز و بتن به‌کار رفته رو خنثی کردن و به محیط روح بخشیدن. قفسه‌هایی در گوشه‌‌های فودکورت قرار داره که می‌شه انواع سس، کارد و چنگال و نمک و فلفل رو ازش برداشت.

ویژگی‌ها

این فودکورت، خانه‌ی کودکی به نام بادبادک داره که مادر و پدرها می‌تونن با پرداخت هزینه‌ای، کودکانشون رو در مهد بذارن تا با مربی و وسایل بازی خوش بگذرونن و والدین کمی راحت‌تر به کارهای خرید یا معاشرت با همراهانشون بپردازن. علاوه بر سوپرمارکت و خانه‌ی کودک، گل‌فروشی جذاب اینجا در بین خوراکی‌فروشی‌ها چشمگیره و حس‌و‌حال خوبی به فضا داده. آوا فودمارکت برای صرف ناهار تک‌نفره، قرار‌های دسته‌جمعی دوستانه و خانوادگی مناسبه و گزینه‌های خوراکی جالبی به مشتری ارائه میده.

نظر یا تجربه شخصی

من از حس فضای این فودکورت خیلی خوشم اومد و احتمالا چند بار دیگه بهش سر می‌زنم. تهویه‌ی محیط با توجه به تنوع غذاها در روزی که ما بهش سر زدیم خوب بود و هیچ بویی حس نمی‌شد. من پیتزا بریسکت از فلور، ساندویچ بیف‌چیز‌استیک از فارم، سالاد ۸ انتخابی از بامیکا و یک نوع سوشی از ساکورا، رو انتخاب کردم. پیتزا با استیک بود که خوش‌طعم بود و سس مخصوصی داشت. نون پیتزا هم باب میلم بود. سالاد بامیکا پرملات و خوشمزه بود و سوشی طعم خوبی داشت. بیف‌چیز‌استیک می‌تونست بهتر باشه و احتمالا دفعات بعد سفارشش نمیدم. رفتار کارکنان محترمانه‌ست و من راضی بودم.👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 10:00 تا 00:00
  شنبه10:00 تا 00:00
  یکشنبه10:00 تا 00:00
  دوشنبه10:00 تا 00:00
  سه شنبه10:00 تا 00:00
  چهارشنبه10:00 تا 00:00
  پنج شنبه10:00 تا 00:00
  جمعه10:00 تا 00:00
 • , خیابان پاسداران، خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش، طبقه‌ی 2- آوا سنتر
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه نوبنیاد
 • پارکینگ دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده