آبمیوه بن‌آیس (بن‌رول) | اندرزگو

بستنی‌ رولی تایلندی
اندرزگو، بین بلوار کاوه و قیطریه، نبش بلوچ شمالی، پلاک 2
۷۵۴ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۸/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۹/۵فضا و دکوراسیون

درباره آبمیوه بن‌آیس (بن‌رول) | اندرزگو

معمولا هر چیزی که خوشمزه‌ست برای بدن ضرر داره و خیلی از افراد مثل کسانی که ورزش می‌کنن و یا رژیم غذایی خاصی رو دنبال می‌کنن خودشون رو از لذت خوردن یه بستنی و حتی آبمیوه به دلیل شکر و مواد افزودنی محروم می‌کنن. اما «بن‌آیس» با شعار «طبیعی باش» خلاف این نظریه رو ثابت می‌کنه و با ارائه‌ی محصولات طبیعی اما خوشمزه حسابی خودش رو توی دل همه جا کرده. طبیعی‌بودن، فقط شامل آبمیوه‌های بن‌آیس یا بن‌رول نمی‌شه و این موضوع در تولید انواع بستنی و سالادهای میوه‌ش هم مورد توجه قرار گرفته. بستنی رولی یکی از معروف‌ترین محصولات این برنده. بستنی رولی در اصل نوعی بستنی تایلندیه. به دلیل شیوه‌ی متفاوت تهیه‌ش و به‌خصوص مقابل چشمان مشتری، توجه زیادی رو به خودش جلب کرده.

منو و قیمت

منوی بن‌رول شامل انواع آبمیوه‌ها،سالاد‌ها، بستنی رولی (بن‌رول)، نوشیدنی‌های گرم و کوکتل‌هاست که هر گروه طرفدارهای مخصوص به خودش رو داره و جالبیش اینه که منوی صبحانه و میان‌وعده مثل کیک و نیمرو هم تو منوشون به چشم می‌خوره.

فضا و دکوراسیون

بن‌رول یک فضای نسبتا کوچیک داره که در یک طرفش انواع سینی سالادها و میوه‌های تازه و انواع آبمیوه‌های طبیعی فصل وجود داره و در طرف دیگه فضای مربوط به تهیه‌ی بستنی بن‌رول. اگه در زمان‌های شلوغ به بن‌آیس رفتید، توقع فضا برای نشستن نداشته باشید، چون که فضای نشستن در اینجا فقط شامل یک میز و صندلی چوبی در داخل و یکی هم در بیرون می‌شه.

ویژگی‌ها

بن‌آیس یک برند آبمیوه‌های طبیعیه که در نقاط مختلفی شعبه داره. «طبیعی باش»، شعاریه که روی سردر بن‌آیس دیده می‌شه و همین شعار کافیه تا هر نوع سلیقه‌ای، حتی ورزشکاران، به داخل این آبمیوه‌فروشی بیان!

نظر یا تجربه شخصی

نحوه‌ی تهیه بستنی رولی من رو جذب کرد تا این مورد رو امتحان کنم و انتخاب من از منوی بستنی، رولی‌دت‌ بای‌ چاکلت بود که ترکیبی از وانیل، اورئو، نوتلا و کیت‌کت بود. ترکیب خوشمزه‌ای به نظر می‌رسید. وقتی فرد پشت کانتر با کاردک مخصوص شروع به تهیه بستنی رولی کرد، روند تبدیل مواد به رول‌های خوشمزه، شبیه به شعبده‌بازی بود! در نهایت رول‌ها با اسمارتیز و شکلات کیت‌کت و توت‌فرنگی و انواع سس‌ها تزیین شدن و باید بگم طعم خیلی خوبی هم داشتن. من آب هویج رو هم امتحان کردم که طعم طبیعی و تازه‌ای داشت. بهتون پیشنهاد می‌کنم شما هم سری به بن‌رول بزنید و با خوشمزه‌های خنک از روزتون حساب لذت ببرید.👣

 • امروز 10:00 تا 00:00
  شنبه10:00 تا 00:00
  یکشنبه10:00 تا 00:00
  دوشنبه10:00 تا 00:00
  سه شنبه10:00 تا 00:00
  چهارشنبه10:00 تا 00:00
  پنج شنبه10:00 تا 00:00
  جمعه10:00 تا 00:00
 • اندرزگو، بین بلوار کاوه و قیطریه، نبش بلوچ شمالی، پلاک 2
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه قیطریه
 • جای پارک به سختی
فضای باز
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۱ تا )

نظر دهنده
haniehfشنبه، ۰۸ تیر ۹۸خاص‌ترین آبمیوه/بستنی/ کرپ: تركيب انبه و آناناس خيلى خوشمزه و متفاوت بودفضای پیشنهادی برای نشستن: ميز و صندلى داره

اينكه بستنى جلوى شما درست ميشه و مواد تازه باهم تركيب ميشن خيلي جذابه و طعم متفاوتي داره