رستوران نیک بو (بیگ بوی)

رستورانی با طعم نوستالژیک برگر و پیتزا
عباس آباد، بین خیابان سهروردی و میدان تختی، پلاک ۲۱۷
۱۱۹۵ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۱/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۳/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۲/۵فضا و دکوراسیون

درباره رستوران نیک بو (بیگ بوی)

گاهی اوقات در کنار همه رستوران‌های مدرن و غذاهای متفاوت، دلمون هوس برگرهای قدیمی و یا پیتزاهای آمریکایی می‌کنه که تو دنیای پر رقابت رستوران‌های امروز پیداکردن این نوع رستوران‌ها کمی سخته. «رستوران نیک بو» یا همون «بیگ بوی» سابق یکی از همین رستوران‌هاست که پیتزاهای آمریکایی پر از مخلفات و برگرهای خوشمزه‌ای داره که مدام تعریفش رو می شنیدیم تا بالاخره برای تست غذاهای این رستوران بهشون سر زدیم.

منو و قیمت

منوی رستوران نیک بو شامل انواع پیتزا و برگر می‌شه. در قسمت پیتزاها، پیتزا گوشت و قارچ، پپرونی و پیتزا قارچ و سبزیجات به چشم می‌خوره. منوی همبرگرها شامل همبرگر، چیز برگر و مرغ برگر که در دو نوع ساده و دبل ارائه می‌شه و در هر دو نوع می‌تونید قارچ رو به ترکیبات همبرگرتون اضافه کنید. سالاد و سیب‌زمینی هم به عنوان پیش‌غذا در منو وجود داره. قیمت‌ها مناسبه و می‌تونید با هزینه‌ای مناسب، غذای خوبی در رستوران نیک بو نوش‌جان کنید. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: پیتزا گوشت و قارچ: 64 هزار تومان پیتزا پپرونی: 50 هزار تومان چیزبرگر: 35 هزار تومان (آخرین به‌روزرسانی قیمت: 98/04/31)

فضا و دکوراسیون

دکوراسیون رستوران نیک بو ساده‌ست و با چند میز چوبی گرد و صندلی‌های مشابه چیدمان شده. با توجه به فضای کم رستوران به صورت هوشمندانه از فضای کنار دیوارها برای ایجاد میز و صندلی‌های تک نفره و دو نفره استفاده شده. استفاده از عنصر چوب و رنگ‌های قرمز و نارنجی در قسمت‌های مختلف رستوران حس خوبی به مشتری منتقل می‌کنه و در عین حال اشتها رو برای خوردن انواع خوراکی‌های منو بیشتر می‌کنه.

ویژگی‌ها

رستوران نیک بو در خیابان عباس‌آباد در محدوده‌ی بهشتی قرار داره. این رستوران فضای بزرگی نداره و برای جمعیت‌های بین 2 تا 4 نفر مناسبه و حتما زمانی رو برای منتظر ماندن برای خالی‌شدن میزها در نظر بگیرید. برگرها و پیتزاهای نیک بو به صورت ساده آماده می‌شن و به دور از مخلفات و ادویه‌های اضافی هستن. یکی از ویژگی‌های رستوران نیک بو در معرض دیدبودن بخشی از آشپزخانه‌ی رستورانه. پیرمرد مهربون و خوش برخوردی رو همیشه می‌تونید اینجا ببینید که با خوش‌رویی پذیرای شماست و میز رو براتون آماده و غذاها رو سرو می‌کنه.

نظر یا تجربه شخصی

ساعتی که ما به رستوران سر زدیم هنوز خیلی شلوغ نبود و به راحتی تونستیم فضای نشستن رو انتخاب کنیم. از منو چیزبرگر و سیب‌زمینی سفارش دادیم. سیب زمینی‌ها خیلی زود سرو شد و طعم خوبی داشت. کمی بعد از سرو سیب‌زمینی، برگرهامون روی میز آماده‌ی خوردن بود. طعم برگرها هم خوب بود ولی باتوجه به قدمت و محبوبیت رستوران نیک بو جا داشت که بهتر باشه.

 • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
 • امروز 11:00 تا 00:00
  شنبه11:00 تا 00:00
  یکشنبه11:00 تا 00:00
  دوشنبه11:00 تا 00:00
  سه شنبه11:00 تا 00:00
  چهارشنبه11:00 تا 00:00
  پنج شنبه11:00 تا 00:00
  جمعه11:00 تا 00:00
 • , عباس آباد، بین خیابان سهروردی و میدان تختی، پلاک ۲۱۷
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه شهید بهشتی
 • پارکبان دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده