پردیس سینمایی چارسو

سینمای بزرگ یک مرکزخرید
ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان جمهوری و حافظ، بازار چارسو
۱۰۰۲ بارمسیریابی
امتیاز۴.۵/۵امکانات صوتی تصویری
امتیاز۴.۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵تنوع برنامه اجرا
امتیاز۴.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره پردیس سینمایی چارسو

خیابون جمهوری یا همون شاه سابق یکی از پرترددترین معابر پایتخت به‌حساب می‌آد. قبل از انقلاب این خیابون بیشتر بورس پوشاک شناخته می‌شد. «کافه نادری»، «پلاسکو»، «ساختمان آلومینیوم» و «فروشگاه بزرگ ایران» از نمادای این خیابون به حساب می‌اومدن. بعد از انقلاب این خیابون بیشتر تبدیل شد به بورس موبایل و دیگر لوازم صوتی تصویری. در سال ۱۳۹۱ «بازار چارسو» که بیشتر از هر چیز دیگر معماری مدرن و متفاوتش نظرهارو به خودش جلب می‌کرد تبدیل شد به یکی از نمادهای جدید این خیابون قدیمی. در آخرین طبقه این ساختمان هفت طبقه‌ای «پردیس سینمایی چارسو» قرار گرفته. چارسو جزء اولین مراکز تجاری حساب میشه که بخشی از فضای خودش به سالنهای سینما و فغالیتهای فرهنگی اختصاص داده و یکی از بهترین پردیس‌های سینمایی تو دل خودش جا داده.

فضا و دکوراسیون

در معماری کل مجموعه روحی مینیمالیستی و مدرن در فضا دمیده شده، در فضا و دکوراسیون پردیس سینمایی نیز سعی شده که این اصل رعایت بشه. بخش از فضای اصلی مجموعه رو راهرویی بزرگ تشکیل داده که این راهرو علاوه بر اینکه سالن انتظار تماشاگرا به حساب میآد، امکان برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی و هنری رو هم فراهم می‌کنه. کل کف طبقه هم موکت کار شده که آکوستیک فضا رو بهبود داده و تا حدودی از ایجاد همهمه جلوگیری میکنه.

ویژگی‌ها و امکانات

این پردیس سینمایی 6سالن نمایش فیلم داره که مجموعا 1000صندلی ظرفیت دارن. هر سالن مجهز به صندلی‌هایی مخصوص معلولین و جانبازان که یکی از ویژگیهای بسیار مثبت این مجموعه به‌حساب میآد. از بیشتر سالن‌ها استفاده چند منظوره میشه و فقط برای پخش فیلم استفاده نمی‌شه. اگه هم قبل یا بعد از تماشای فیلم احساس گشنگی بهتون دست داد پیشنهاد می‌کنم سری به فودکورت چارسو بزنید.

موقعیت جغرافیایی

این پردیس سینمایی در طبقه هفتم بازار چارسو در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ قرار گرفته. اگه اهل استفاده از حمل و نقل عمومی هستید نزدیکترین ایستگاه مترو، ایستگاه میدان فردوسی هستش و اگه هم با  وسیله نقلیه شخصی میخواید سری به این سینما بزنید، خود بازار پارکینگ داره و لازم نیست نگران جا پارک باشید.

نظر یا تجربه شخصی

اگه مخاطب جدی‌تر سینما هستید و یا دوست‌ دارید فیلم‌های مطرح روز دنیارو به همراه بقیه سینما دوستا بر روی پرده نقرهای تماشا کنید می‌تونید در سینما تک این مجموعه تماشا کنید، همچنین هر از چندگاهی فعالیتهای فرهنگی دیگهای مانند نمایشنامه‌خوانی و ... نیز در این مجموعه انجام می‌شه. برای خود من مثبت‌ترین ویژگی این پردیس سینمایی اینه که برخلافه اکثر پردیسهای سینمایی که در یک مجموعه تجاری افتتاح میشن و بیشتر فیلم‌های گیشه‌پسند رو اکران میکنن، این پردیس سعی کرده پاتوقی برای مخاطب‌های جدیتر سینما باشه.

 • امروز 10:00 تا 23:00
  شنبه10:00 تا 23:00
  یکشنبه10:00 تا 23:00
  دوشنبه10:00 تا 23:00
  سه شنبه10:00 تا 23:00
  چهارشنبه10:00 تا 23:00
  پنج شنبه10:00 تا 23:00
  جمعه10:00 تا 23:00
 • , ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان جمهوری و حافظ، بازار چارسو
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده