کلانا | چهارراه ولیعصر

اسنک‌فروشی برای وعده‌ای خوشمزه به تاریخ روز
چهارراه ولیعصر، نرسیده به طالقانی
۱۳۹۹ بارمسیریابی
امتیاز۲.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۹/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۸/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره کلانا | چهارراه ولیعصر

برای افرادی که وقت زیادی برای خوردن میان‌وعده توی کافه‌های شلوغ ندارن، «کلانا» انتخاب خوبی می‌تونه باشه. ویژگی اصلی کلاب‌های اون به‌روز بودنه یعنی تمام ساندویچ‌ها به تاریخ روزه و اگر تا شب ساندویچی باقی بمونه، روز بعد ازشون استفاده نمی‌شه. کلانا شعبه‌ی چهارراه ولیعصر به علت قیمت کم، کیفیت خوب و فضای زیادش یه جورایی پاتوق دانشجوها محسوب می‌شه و با داشتن سه طبقه‌، جزو شعبه‌های بزرگشونه.

منو و قیمت

منوی کلانا شامل انواع کلاب‌ساندویچ مرغ و گوشت، انواع دسر، انواع سالاد، نوشیدنی‌های سرد و گرم می‌شه که ساندویچ‌های کلابشون بصورت تکی و دوتایی موجوده. علاوه بر این نودل در طعم‌های مختلف و کلاب‌هایی مناسب افراد گیاهخوار در منوشون وجود داره. قیمت ساندویچ‌ها نسبت به حجمشون واقعا مناسبه و قیمت نوشیدنی‌ها نسبت به کافه‌های اطراف کمتره.

فضا و دکوراسیون

کلانای شعبه‌ی چهارراه ولیعصر ورودی سرتاسر شیشه‌ای داره و به صورت کلی رنگ اصلی به کار گرفته‌شده در فضای این شعبه، سبزه. در طبقه‌ی اول، ردیف‌های یخچال‌های دیواری قرار داره که محل قرارگیری کلاب‌ها و نوشیدنی‌هاست. ردیف‌های انواع نون‌های «نان آوران» هم در این طبقه قرار داره. طبقه‌ی دوم میزهای دو نفره و یک میز دسته‌جمعی داره که از مبل‌های راحتی به جای صندلی استفاده شده. طبقه‌ی سوم نسبت به طبقه‌ی اول نورگیری کمتری داره و میزهای طبقه‌ی اول و سوم چهار نفره و ساده‌ست.

ویژگی‌ها

اگر در ساعت خلوت به شعبه‌ی چهارراه ولیعصر کلانا سر بزنین، محل مناسبی برای انجام کارهاتون با لپ‌تاپ و گذروندن وقتتونه. کلانا منوی کاغذی نداره و قیمت انواع کلاب‌ها روی قفسه‌ها نوشته شده. منوی نوشیدنی‌های سرد و گرم هم به دیوار زده شده که می‌تونین انواع نوشیدنی‌ها رو به صورت بیرون‌بر هم سفارش بدین.

نظر یا تجربه شخصی

من «کلاب فیله گوشت»، «کلاب مرغ دودی»، «پات گل کلم و انار» سفارش دادم و ازشون خواستم که کلاب‌ها رو گرم کنن. کلاب فیله گوشت که شامل ژامبون گوشت و پنیر گودا بود، طعم خوبی داشت. مرغ دودی شامل ژامبون مرغ، پنیر گودا و برگ اسفناج بود که ترکیب طعمشون خوشمزه بود. پات گل کلم و انار هم مزه‌ی جدید و خوبی داشت. برای امتحان نوشیدنی‌هاشون هم یه موکای بیرون‌بر گرفتم که خوب بود.👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسال
 • امروز 09:00 تا 22:00
  شنبه09:00 تا 22:00
  یکشنبه09:00 تا 22:00
  دوشنبه09:00 تا 22:00
  سه شنبه09:00 تا 22:00
  چهارشنبه09:00 تا 22:00
  پنج شنبه09:00 تا 22:00
  جمعه09:00 تا 22:00
 • , چهارراه ولیعصر، نرسیده به طالقانی
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه تئاتر شهر
  مترو خط ۳ ایستگاه تئاتر شهر
  بی‌آرتی پایانه ۱ ایستگاه چهار راه ولیعصر
  مترو خط ۴ ایستگاه چهار راه ولیعصر
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده