کافی هاوس بای جورج

کافی‌شاپ سوئدی در تهران
تقاطع پل مدیریت و سعادت‌آباد، طبقه‌ی همکف مرکز خرید رویال
۶۸۵ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافی هاوس بای جورج

خستگی پاساژگردی رو فقط یه قهوه‌ی باکیفیت می‌تونه از تنت بیرون کنه. شاید این روزها توی هر کوچه و پس‌کوچه‌ای یه کافی‌شاپ ببینیم، اما پیداکردن کافه‌ای که تمرکزش روی کیفیت قهوه باشه کمی سخته. مصرف قهوه به نسبت جمعیت، در سوئد از کشورهایی مثل آمریکا و فرانسه بالاتره و شاید دلیل به وجود آمدن عادات خاص قهوه‌نوشی مثل «فیکا» همین باشه. فیکا در سوئد نوعی وقت استراحت برای نوشیدن قهوه به همراه شیرینیه. فیکا رفتاری اجتماعیه که آدم‌ها رو دور هم جمع می‌کنه تا با همدیگه معاشرت کنن. «کافی‌هاوس ‌بای ‌جورج» توی سعادت‌آباد اولین شعبه‌ی کافی‌شاپ سوئدی در تهرانه که پایه‌ی همه‌ی قهوه‌هاش، قهوه‌های سوئدی هستن.

منو و قیمت

با اینکه تمرکز کافه بر قهوه‌ی سوئدیه ولی منوی متنوعی از انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، انواع صبحونه و عصرونه و انواع غذا داره. موقع سفارش قهوه اندازه‌ی لیوان‌ها رو می‌تونید خودتون در دو سایز کوچیک و بزرگ انتخاب کنید. سطح قیمت همه‌ی موارد منو نسبت به حجم و کیفیت، خوب و معقول هستن.

فضا و دکوراسیون

کافی‌هاوس بای جورج دو قسمت جداگانه در فضای مجتمع تجاری رویال داره. فرم کلی کافه با الهام از معماری مجتمع تجاری، به صورت دایره‌ست و در وسط فضای یکی از سالن‌ها مبل دایره‌ای و میز‌های جدا از هم وجود داره. فرم میزهای دو سه نفره هم به شکل دایره‌ هستن و چند میز مستطیل‌شکل برای جمع‌های با تعداد بیشتر وجود داره. وجود تعداد زیادی گیاه در کنار قاب‌بندی چوبی کافه که برای جدا‌کردن فضای کافه از مجتمع‌تجاریه، حسی گرم و صمیمی به وجود آورده.

ویژگی‌ها

با کمی گشت‌وگذار در مرکز تجاری رویال، جذب خلاقیت کافه‌ای وسط طبقه‌ی همکف می‌شید و دلتون می‌خواد با یه نوشیدنی داغ خستگی رو ‌در کنید. اگه اهل بازی‌کردن توی کافه هستید، می‌تونید در کنار قهوه‌ لذت و هیجان بازی‌های اینجا رو هم تجربه کنید.

نظر یا تجربه شخصی

برخورد کارکنان کافه خوب و دوستانه‌ بود و در رابطه با خوراکی‌های منو اطلاعاتی کافی داشتن. سفارش من، لاته‌اسنیکرز و در کنارش کراسان نوتلا و موز بود. زمان آماده‌شدن سفارش‌ها مناسب بود و خیلی طول نکشید. از طعم قهوه و کراسان مشخص بود که از مواد اولیه‌ی باکیفیت و تازه‌ای استفاده شده. طعم قهوه خوب و کراسان هم تازه و ترد و خوشمزه بود. اگه اطراف سعادت‌آباد بودید، به کافی‌هاوس بای جورج سر بزنید و یه فیکا با خودتون و دوستانتون داشته باشید و حسابی از قهوه‌های سوئدی لذت ببرید.👣

 • امروز 11:00 تا 23:00
  شنبه10:00 تا 22:00
  یکشنبه10:00 تا 22:00
  دوشنبه10:00 تا 22:00
  سه شنبه10:00 تا 22:00
  چهارشنبه10:00 تا 22:00
  پنج شنبه10:00 تا 22:00
  جمعه11:00 تا 23:00
 • , تقاطع پل مدیریت و سعادت‌آباد، طبقه‌ی همکف مرکز خرید رویال
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۴ ایستگاه پل مدیریت
 • پارکینگ دارد
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده