فروشگاه مداد رنگی رفیع

شهر مدادرنگی‌ها
خیابان 15 خرداد، بازار بزرگ بین الحرمین، پاساژ مجید، واحد 85
۲۶۲۸ بارمسیریابی
امتیاز۱.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت اجناس
امتیاز۵/۵تنوع اجناس
امتیاز۴.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره فروشگاه مداد رنگی رفیع

اینجا سرزمین کوچیک مدادرنگی‌هاست. مغازه‌ی کوچیکی که توی شلوغی بازار بین‌الحرمین همه رو مسخ خودش می‌کنه. آقای رفیع که پشت میز شیشه‌ای ایستاده و به تمام سوال‌های شما با خوشرویی تمام جواب میده، از دهه‌ی70 این فروشگاه کوچیک رو در راهروی باریک پاساژ مجید راه انداخته و با عشق و علاقه‌ی خیلی زیادی از دونه‌دونه‌ی مدادرنگی‌ها براتون می‌گه. آقای رفیع می‌گه که اکثر دانشجوهای هنر قدیم اون دوره مدادرنگی‌هاشون رو از اینجا تهیه می‌کردن.

فضا و امکانات

فروشگاه رفیع یکی از کوچیک‌ترین مغازه‌های لوازم‌تحریر اون اطرافه که تقریبا از دید عموم خارجه و بیشتر کسایی که برای خرید لوازم‌التحریر به بازار میرن، دیدن این مغازه‌ی شیرین رو از دست میدن.

ویژگی‌ها

تعداد مداد رنگی‌ها انقدر زیاد و چیدمانشون انقدر جذابه که شما با دیدنشون شگفت‌زده می‌شید و حتی یادتون میره چه رنگ‌هایی رو می‌خواستید انتخاب کنید. پس حتما قبلش رنگ‌های مورد نیازتون رو لیست کنید تا یه موقع چیزی از قلم نیفته.

تنوع اجناس

تو این مغازه هر مدادی که ربط به نقاشی داشته باشه از معمولی گرفته تا پولیکروم، از ایرانی گرفته تا خارجی رو به صورت دونه‌ای می‌تونید تهیه کنید.

اجناس نادر و بخصوص

برای کسایی که در رشته‌ی نقاشی تحصیل یا کار می‌کنن خیلی مهمه که بتونن مدادرنگی دونه‌ای بخرن. ویژگی مهم اینجا اینه که می‌تونید یه رنگ و مدل بخصوص رو پیدا کنید.

نظر یا تجربه شخصی

دیدن تعداد خیلی زیاد مدادرنگی همه‌ی آدم‌ها رو به وجد میاره مخصوصا دانشجوهای رشته‌های هنر رو. پس بهتون پیشنهاد می‌کنم به این مغازه‌ی کوچیک و رویایی تو دل بازار تهران سر بزنید. هم حالتون خوب می‌شه و هم مطمئنم مشتری دائمشون می‌شید.👣

  • مناسب برای بزرگسالخردسال
  • , خیابان 15 خرداد، بازار بزرگ بین الحرمین، پاساژ مجید، واحد 85
  • مترو؛ خط ۱ ایستگاه پانزده خرداد
  • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده