کتابفروشی درخت بخشنده

کتابفروشی برج آفتاب
ميدان ونك، خيابان خدامی، خيابان آفتاب، مرکز خرید آفتاب (پایین پله‌ها)، واحد ۷
۸۶۱ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۵/۵امکانات
امتیاز۳.۵/۵موقعیت
امتیاز۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره کتابفروشی درخت بخشنده

محله‌ی ونک، نه به شکل امروزی بلکه سرسبزتر و با درخت‌های بیشتر، از دیرباز در شمال غربی تهران بوده. محله‌ای که از قدیم مکان‌هایی مثل ‌کلیسا، مسجد، زورخونه، باغ و عمارت رو در خودش جا داده و نماد پر‌ رونق بودن این محله در قدیمه؛ البته الان هم به پر رونق بودنش ادامه می‌ده و با جریان تجاری شدن شهر پیش میره. این دفعه به کتاب‌فروشی «درخت بخشنده» تو ساختمون آفتاب رفتم؛ کتاب‌فروشی جمع‌وجوری که تو مدت زمان کم به‌خوبی خودش رو کنار کافه‌ها و رستوران‌ها جا کرده.

تنوع کتاب‌های موجود

در این کتابفروشی کتاب‌های متنوعی وجود دارن و اگر از از افراد حاضر در کتابفروشی، راهنمایی بخواهید، پیشنهاد‌های خوبی دریافت می‌کنید، طوری که می‌تونید قدم‌ به‌ قدم باهاشون همراه بشید و کیفیت کتاب‌خوانیتون رو بهتر کنید.

ویژگی‌ها و امکانات

این کتاب‌فروشی کم سن‌وسال، اسم بخشنده رو به درستی انتخاب کرده، به طوری که از هر جای ایران سفارشی دریافت کنه، کتاب رو پست می‌کنه. در بعضی موارد حتی پولی هم در ازای ارسال سفارشات دریافت نکرده و فقط با ذوق ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی سفارشات رو پست می‌کنه. همچنین اگر قصد داشته باشید به کسی کتاب هدیه بدید، این کتابفروشی کتاب مورد نظرتون رو به دست اون شخص می‌رسونه تا هدیه دادن کتاب رو به یه عادت تبدیل کنه. ریشه‌های این درخت با دیدن ذوق کتابخوان‌ها رشد می‌کنن تا در نهایت به درخت تناور کتابخوانی تبدیل بشه. این کتابفروشی پاتوق نویسنده‌های مختلفیه و رویداد‌های جالب زیادی در اینجا برگزار میشن که اطلاع‌رسانی‌شون از طریق صفحه‌ی فعال اینستاگرام انجام میشه.

موقعیت جغرافیایی

کتابفروشی درخت بخشنده تو ميدون ونك، خيابون آفتاب و تو پاساژ برج آفتاب قرار گرفته.

 • امروز 10:00 تا 22:00
  شنبه10:00 تا 22:00
  یکشنبه10:00 تا 22:00
  دوشنبه10:00 تا 22:00
  سه شنبه10:00 تا 22:00
  چهارشنبه10:00 تا 22:00
  پنج شنبه10:00 تا 22:00
  جمعهتعطیل است
 • , ميدان ونك، خيابان خدامی، خيابان آفتاب، مرکز خرید آفتاب (پایین پله‌ها)، واحد ۷
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه میدان ونک
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده