رستوران آذری | لواسان

دیزی معروف تهران
لواسان، بلوار امام خمینی، خیابان ضیائی، مرکز غذایی رود
۱۴۹۸ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره رستوران آذری | لواسان

اسم «دیزی آذری» به گوش خیلی‌هامون خورده و علی‌رغم وجود صف‌های طولانی انتظار، بارها به آذری راه‌آهن سر زدیم تا حس و حال نوستالژی این قهوه‌خونه رو به همراه طعم دیزی بی‌نظیرش تجربه کنیم. بعد از سال‌ها، این بار دیزی آذری در فضایی مدرن‌تر و به دور از شلوغی شهر، در مجتمع رود لواسان، شعبه‌ای رو راه‌اندازی کرده. این‌جا انواع غذاها و پیش‌غذاهای ایرانی رو در کنار دیزی می‌تونید امتحان کنید و توی فضای گرم و دل‌چسب این رستوران از وقت گذروندن و غذا خوردن لذت ببرید.

منو و قیمت

منوی دیزی آذری شامل انواع پیش‌غذاهای ایرانی مثل کشک بادمجون و میرزاقاسمی در کنار ترشی‌ها و ماست‌های متنوع، غذاهای ایرانی مثل دیزی و انواع کباب با کته و نوشیدنی‌های متنوع می‌شه. تمام غذاها توی ظرف‌های استیل و مسی سرو می‌شن و حال‌وهوای نوستالژی و سنتی ایرانی رو تداعی می‌کنن.

فضا و دکوراسیون

مجتمع رود در نقطه‌ی مرتفعی واقع شده و از سه طرف با پنجره‌های سرتاسری پوشیده شده و داخل فضای رستوران با نور روز روشن می‌شه. در طراحی رستوران از میز و صندلی‌های چوبی که رویه‌ی اون‌ها با کاشی‌های ایرانی پوشیده شده پرشده و مبل‌های تخت‌مانندی با پارچه‌های سنتی ایرانی در کنار میزها قرار گرفته. در قسمت‌هایی از فضا لوسترهای قدمی با لاله‌های رنگی نصب‌شده و در ترکیب فضا جذابیت بسیاری رو به وجود آورده. میزها با فاصله‌ی مناسبی از هم قرار گرفتن و به دلیل وجود سقف بلند فضای دل‌بازی فراهم شده.

ویژگی‌ها

رستوران آذری شعبه‌ی لواسان، برای قرارهای خانوادگی و چندنفره گزینه‌ی مناسبیه.

نظر یا تجربه شخصی

ما از بین غذاهای منو، دیزی و جوجه‌کباب با کته رو امتحان کردیم و به عنوان پیش‌غذا هم کشک‌بادمجون و میرزا قاسمی انتخابمون بود. به عنوان نوشیدنی‌ها به پیشنهاد رستوران دوغ پارچی گرفتیم که با غذاها هم‌خونی داشته باشه. میرزا‌قاسمی و کشک بادمجون به همراه نون سنگک سرو شد و هر دو ظاهر هوس‌انگیزی داشتن و طعم هر دو بسیار خوب بود. جوجه‌کباب از ران بدون استخوان مرغ درست شده بود و باکیفیت بود. در کنار جوجه دورچین سبزی، پیازخام، خیارشور و فلفل چیده شده بود. و اما دیزی آذری که بهونه‌ی همیشگی سرزدنمون به این رستورانه، با همون کیفیت و به همراه نون سنگک و سبزی خوردن سرو شد و طعم بی‌نظیری داشت. برای تمام کسانی که به غذاهای ایرونی و به خصوص دیزی علاقه دارن، دیزی آذری گزینه‌ی جذابیه، چرا که می‌تونن در آرامش، معاشرت کنن و غذای محبوبشون رو نوش جان کنن.

 • امروز 11:00 تا 23:59
  شنبه11:00 تا 23:59
  یکشنبه11:00 تا 23:59
  دوشنبه11:00 تا 23:59
  سه شنبه11:00 تا 23:59
  چهارشنبه11:00 تا 23:59
  پنج شنبه11:00 تا 23:59
  جمعه11:00 تا 23:59
 • , لواسان، بلوار امام خمینی، خیابان ضیائی، مرکز غذایی رود
 • دسترسی عمومی ندارد
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده