شیرینی اکلر | فرشته

شیرینی‌فروشی با شیرینی‌های مهاجر
تهران، خیابان فرشته، خیابان بوسنی هرزگوین، خیابان حسابی، روبروی کوچه‌ی پانزدهم، پلاک ۱۳
۱۵۰۵ بارمسیریابی
امتیاز۴/۵سطح قیمت
امتیاز۴.۵/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره شیرینی اکلر | فرشته

شیرینی‌های فرانسوی به دلیل طعم خاص، تنوع و جذابیتشون، در تمام دنیا جزو شیرینی‌های محبوب شناخته می‌شن. این بار در خیابان فرشته، «شیرینی اکلر» به عنوان یکی از اولین شیرینی‌فروشی‌های فرانسوی تهران، شروع به کار کرد. عنوان اکلر، از یک شیرینی معروف فرانسوی که از نوعی خمیر پفی و کرم مخصوص درست می‌شه برداشته شده که یکی از بهترین نمونه‌هاش رو می‌تونید همین‌جا امتحان کنید.

منو و قیمت

در شیرینی‌فروشی اکلر فرشته می‌تونید انواع مختلف تارت‌ها و «تارتلت‌ها»، «گلِت‌ها»، «اکلر»، «اپرا»، «ماکارون»، «پاریس برست» و شیرینی‌های متنوع دیگه‌‌ای رو در کنار انواع کیک‌ها امتحان کنید. یکی‌ از گزینه‌های‌ جذاب اکلر، «جعبه‌ی سایز مینی» شیرینی‌هاست که انواع شیرینی‌ها در سایز کوچیک تهیه شده و داخل این جعبه‌ها چیده می‌شه. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: شیرینی اکلر به صورت دونه‌ای: 18 هزار تومان جعبه‌ی سایز مینی: 108 هزار تومان (آخرین تاریخ به‌روزرسانی قیمت: 98/05/27)

فضا و دکوراسیون

رنگ غالب این شیرینی‌فروشی آبی روشنه که این رنگ در طراحی لوگو، طراحی فضا، جعبه‌ها و حتی کاغذ زیر شیرینی‌ها استفاده شده و رنگ قهوه‌ای به عنوان رنگ‌ گرم در کنار آبی قرار گرفته و ترکیب جذابی رو به وجود آورده. فضای داخلی اینجا ساده و کوچیکه و یخچال‌هایی در دو طرف فضا قرار گرفته که رنگ و شکل شیرینی‌های داخلشون، حس سرزندگی رو به فضا آورده و وجود دیوار آینه‌ای روبروی یخچال شیرینی‌ها، این زیبایی رو چند برابر کرده.

ویژگی‌ها

شیرینی‌فروشی اکلر بسیاری از شیرینی‌هاش رو توی اینستاگرام معرفی می‌کنه و راجع بهشون توضیحاتی رو می‌نویسه. همچنین شیرینی‌هایی که فصلی هستن رو معرفی می‌کنه تا بتونید توی هر فصل اون‌ها رو امتحان کنید.

نظر یا تجربه شخصی

یکی‌ از شیرینی‌های خوش‌طعم اینجا، شیرینی اپرا‌ست که از لایه‌ای از کیک اسفنجی بادام و با طعم قهوه، باترکریم (ترکیبی از خامه و کره)، قهوه و کرم شکلات درست شده که ترکیب بی‌نظیری از طعم‌های مختلف در کنار هم دیگه‌ست. اگه به کیک و شیرینی علاقه‌مندید و دوست‌دارید طعم‌های خاص و باکیفیت رو تجربه کنید، به اکلر سر بزنید.👣

 • مناسب برای خردسالغیرفعالبزرگسال
 • امروز 10:00 تا 22:00
  شنبه10:00 تا 22:00
  یکشنبه10:00 تا 22:00
  دوشنبه10:00 تا 22:00
  سه شنبه10:00 تا 22:00
  چهارشنبه10:00 تا 22:00
  پنج شنبه10:00 تا 22:00
  جمعه10:00 تا 22:00
 • , تهران، خیابان فرشته، خیابان بوسنی هرزگوین، خیابان حسابی، روبروی کوچه‌ی پانزدهم، پلاک ۱۳
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه پارک وی
 • روز و شب جای پارک دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده