اسکیپ کیوب (تولد) | توچال

اسکیپ روم قتل در شب تولد
انتهای خیابان ولنجک، مجموعه تله کابین توچال، بوستان سلامتی 2، کیوب کلاب
۳۹۶۰ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۲.۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۳/۵تجهیزات
امتیاز۳/۵فضا

درباره اسکیپ کیوب (تولد) | توچال

فضای نسبتا کم نور و تاریک و ما دنبال قاتل. استرس برای باز کردن قفل‌ها و پیدا کردن معمای قتل ناپدری که در شب تولد به قتل رسیده. شنیدن اعترافات اعضای خانواده که هرکدوم با ترس و گریه با بازپرس درمورد شب قتل حرف می‌زنن. گوشه گوشه‌ی خونه دنبال یه نشونه بودم تا بفهمم چرا کشتنش؟ چرا شب تولد؟ و با چی کشته شده؟ یاد فیلمای جنایی و کارآگاهی افتادم که با دقت باید به همه‌چی توجه کنم و خوب گوش بدم و لمس کنم. کارگروهی و هماهنگی ما هم تو پیدا کردن معمای قتل بی‌تاثیر نبود. توی تایم کم و با استرس زیاد باید بلاخره پیداش می‌کردیم، هرکدوممون مشغول پیدا کردن نشونه بودیم تا اینکه در اول باز شد و باز با کلی علامت سوال جدید تو ذهنمون روبه رو شدیم. زمان رو کاملا فراموش کرده بودیم، از تایمی که بهمون دادن فراتر رفتیم و در نهایت معمای قتل برامون مشخص شد. اسکیپ روم این کمک رو بهتون می‌کنه تا بتونین توی زمان کم و با استرس زیاد تمرکز کنین و به حل مسئله بپردازین. قیمت اسکیپ روم توچال نفری ۶۰ تا ۴۵هزار تومن که هرچی تعدادتون بیش‌تر باشه قیمت کمتر میشه. البته اینم بگم اگه یکی از بازی‌هارو تو زمان کم رکورد بزنین می‌تونین بازی بعدی رو رایگان انجام بدین.

امکانات و انواع بازی

یکی از مزیت‌های این اسکیپ روم دوزبانه بودنشه که توریست‌ها هم از این بازی می‌تونن استفاده کنن. فضای داخلی اسکیپ روم هم ثابت نیست و تغییر می‌کنه تا جذابیتش بیش‌تر بشه و کلیشه رو بهم بزنه. یادتون نره که کارگروهی و مدیریت زمان کمک خیلی زیادی به حل کردن معما می‌کنه.

نظر یا تجربه شخصی

وقتی با دوستاتون دور هم نشستین و نمی‌دونین چیکار کنین و تو جیبتون پول کافی داشتین حتما به اسکیپ‌کیوب برید تا فیلمای جنایی رو از نزدیک خودتون لمس کنین.👣

 • امروز 10:30 تا 23:59
  شنبه10:30 تا 23:59
  یکشنبه10:30 تا 23:59
  دوشنبه10:30 تا 23:59
  سه شنبه10:30 تا 23:59
  چهارشنبه10:30 تا 23:59
  پنج شنبه10:30 تا 23:59
  جمعه10:30 تا 23:59
 • , انتهای خیابان ولنجک، مجموعه تله کابین توچال، بوستان سلامتی 2، کیوب کلاب
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه تجریش
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده