فروشگاه تمبر نوین فرح بخش

دنیای فوق‌العاده جذاب و خوش‌رنگ تمبرها
خیابان ولیعصر.بالاتر از چهارراه امیراکرم.جنب بانک اقتصاد نوین.پلاک 1399
۱۸۱۸ بارمسیریابی
امتیاز۳.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۳/۵کیفیت اجناس
امتیاز۴/۵تنوع اجناس
امتیاز۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره فروشگاه تمبر نوین فرح بخش

«فروشگاه تمبر نوین فرح‌بخش» یکی از مغازه‌های جذابی بود که هنگام قدم‌زدن تو خیابون ولیعصر حسابی توجه من رو به خودش جلب کرد و شد کشف این هفته‌ی من. مغازه‌ای که متعلق به مردی از تبار هنر و تمبر و ذوق و قریحه‌ست. مرحوم حاج‌ حسین نوین فرح‌بخش در سال ۱۳۰۵ این فروشگاه رو تو خیابون لاله‌زار افتتاح، و در سال 1347 به محل فعلی، چهارراه ولیعصر، نقل مکان کرد.

فضا و امکانات

فضای مغازه تقریبا به همون شکل و شمایل قدیم مونده. یه طرف مغازه دکور چوبی قدیمی و طاقچه مانند داره و یه دیوار دیگه ویترین شیشه‌ای داره که توش پر از تمبره.

ویژگی‌ها

به محض ورود به فروشگاه با فروشنده‌ای به‌‌غایت خوش‌برخورد روبه‌رو شدم. بعد از یه گپ‌وگفت کوتاه، متوجه شدم که آقای فروشنده فرزند آقای فرح‌بخش، بانی این مغازه‌ست که بعد از فوت پدر این فروشگاه رو اداره می‌کنه. به محض ورود حسابی درگیر دنیای فوق‌العاده جذاب و خوش‌رنگ تمبرها می‌شید؛ فروشنده شما رو به چالش رنگارنگ و متنوع تمبرها فرامی‌خونه، طوری که اصلا متوجه گذشت زمان نمی‌شین. دوست دارید سفر کنید به دنیای تمام تمبرهای جهان. می‌تونید از خودشون در مورد انواع، تاریخچه‌ و همینطور جمع‌کردن تمبرها، راهنمایی بخواید.

تنوع اجناس

این مغازه محصولات متنوعی داره مثل تمبرهای مختلف قدیمی، آلبوم نگه‌داری تمبر و اسکناس، کتاب‌های مربوط به تمبر و سکه و اسکناس و ....

نظر یا تجربه شخصی

بودن در این مغازه به‌قدری شیرین و شگفت‌آوره، که دوست داری هرهفته به این مکان پر از حس سربزنی تا گم بشی لا‌به‌لای آلبوم‌های تمبرهای فروشگاه. 👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 09:00 تا 21:00
  شنبه09:00 تا 21:00
  یکشنبه09:00 تا 21:00
  دوشنبه09:00 تا 21:00
  سه شنبه09:00 تا 21:00
  چهارشنبه09:00 تا 21:00
  پنج شنبه09:00 تا 21:00
  جمعه09:00 تا 21:00
 • , خیابان ولیعصر.بالاتر از چهارراه امیراکرم.جنب بانک اقتصاد نوین.پلاک 1399
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه تئاتر شهر
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده