کافه فکر بکر

۳.۶<امتیاز>
کافه‌بازی‌ برای سرگرمی‌های جمعی
خيابان پيروزی، بين متروی نبرد و پيروزی، پلاک 508
۶۸۳ بارمسیریابی
۲/۵سطح قیمت
۳.۶/۵کیفیت و طعم خوراکی
۳.۸/۵سرویس و کارکنان
۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه فکر بکر

برای آدم‌هایی که به بازی‌های جمعی و بردگیم علاقه‌مندن، وقت‌گذروندن توی کافه‌ای که طیف متنوعی از بازی‌ها رو براشون فراهم می‌کنه، جذابه. این بار به حوالی شرق تهران و «کافه فکر بکر» سر زدیم. این کافه بر مبنای کافه‌بازی راه‌اندازی شده و بیش از ۱۰۰ بردگیم متفاوت داره. در کنار این بازی‌ها آخر هفته‌ها و بعضی روز‌های هفته رویدادهای پانتومیم و مافیا در کافه برگزار می‌شن. برای شرکت‌کننده‌ها هم مسابقه‌ها و جایزه‌هایی در نظر گرفته می‌شه.

منو و قیمت

کافه فکربکر منوی ساده‌ای داره. این منو شامل انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، پیش‌غذا، سالاد، کیک و غذا می‌شه. در تهیه و آماده‌سازی غذاها سعی می‌شه تا از مواد اولیه‌ی طبیعی و ارگانیک استفاده بشه.

نظر یا تجربه شخصی

از بین اون همه بردگیم رنگارنگ توجهمون جلب کشتی چوبی و بادبان‌هاش شد که روی میز چیده شده بود. بازی اینجوری بود که ۸ تا مهره‌ رو باید روی بادبان‌های کشتی طوری قرار می‌دادیم که تعادلش حفظ بشه و مهره‌ها پایین نیفته. تجربه‌ی جذاب و هیجان‌انگیزی بود. از بین خوردنی‌های منو، پاستای فکربکر و برای نوشیدنی باربری و موکا رو امتحان کردیم. پاستا حجم زیادی داشت و با قارچ و خامه درست شده بود. طعم سیر توی ترکیبش احساس می‌شد و طعم خوب و متعادلی داشت. نوشیدنی باربری ترکیبی از آب انار، زرشک، نعنا و لیموترش بود. باربری ظاهر جذابی داشت و خوش‌طعم بود. موکا هم به صورت لایه‌لایه درست شده بود و در ماگ مخصوص سرو شد. اگه دوست دارید اوقات فراغتتون رو با بازی‌های جمعی پر کنید و با آدم‌های علاقه‌مند هم آشنا بشید، به کافه فکربکر سربزنید.👣

فضا و دکوراسیون

طراحی داخلی کافه فکربکر ساده‌ست. اینجا شامل دو طبقه‌ی مجزا می‌شه که طبقه‌ی اول با میزهای چوبی و مبل‌های تک نفره چیدمان شده و قفسه‌هایی در قسمت میانی و انتهایی فضا قرار گرفته که بردگیم‌هایی داخل اون‌ها چیده شدن. جمله‌ی «Time to game» به شکل رنگی روی دیواره‌ی کوتاه روبروی قسمت ورودی نوشته شده که با حال‌وهوای کافه تناسب داره. طبقه‌ی دوم طراحی متفاوتی از طبقه‌ی اول داره و با میز و صندلی‌های چوبی پر شده. دیواره‌ها با طرح‌های پررنگ و طرح‌دار پر شدن. این طبقه به طبقه‌ی پایین دید داره. از ویژگی ‌های جالب طراحی، ایجاد نقشی هندسیه که با استفاده‌ از کاموا‌های رنگی در قسمت بالای نرده‌های این طبقه‌ قرار گرفته.

ویژگی‌ها

کافه فکربکر در خیابان پیروزی واقع شده و برای مردم این محله گزینه‌ی خوبی به حساب میاد. هزینه‌ی بازی در کافه فکربکر به صورت نفر-ساعتی محاسبه می‌شه. شما می‌تونید فقط برای بازی به کافه سر بزنید و یا در کنار بازی خوردنی هم سفارش بدید. طبقه‌ی دوم کافه فضایی متفاوت داره. در این طبقه، شرایط برگزاری جشن تولد وجود داره و کافه پکیج‌هایی رو در این زمینه ارائه میده. همچنین در صورت بالا بودن تعداد، طبقه‌ی دوم به صورت کامل می‌تونه در اختیارتون قرار بگیره. برنامه‌ی دقیق رویدادهای بازی رو می‌تونید از اینستاگرام کافه دنبال کنید.

پیاده‌چی نهال آغاز
 • امروز 10:00 تا 00:00
  شنبه10:00 تا 00:00
  یکشنبه10:00 تا 00:00
  دوشنبه10:00 تا 00:00
  سه شنبه10:00 تا 00:00
  چهارشنبه10:00 تا 00:00
  پنج شنبه10:00 تا 00:00
  جمعه10:00 تا 00:00
 • خيابان پيروزی، بين متروی نبرد و پيروزی، پلاک 508
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه پیروزی
 • جای پارک به سختی
فضای مخصوص
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط