کافه شیرینی فَم شیک

کافه‌شیرینی شهرزاد شکوهی‌وند
ضلع جنوبی خیابان انقلاب، مابین چهارراه کالج و میدان فردوسی، نبش کوچه‌ی ابیورد، پلاک ۸۵۶
۱۰۲۳۰ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴.۵/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴.۳/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه شیرینی فَم شیک

ماجرای «کافه‌شیرینی فم‌شیک» از برآورده‌شدن آرزوی صاحب خوش‌ذوقش شروع شد که بعد از تحصیل در زمینه‌ی کیک و شیرینی در فرانسه، تصمیم به راه‌اندازی یک شیرینی‌فروشی گرفت. عنوان فرانسوی «فم‌شیک»، از گذشته روی سردر این مغازه نوشته شده و پیش از این، فروشگاه کیف و کفش بوده و حالا تبدیل به «شیرینی‌فروشی شهرزاد شکوهی‌وند» شده که از قضا شیرینی‌هایی به سبک و سیاق فرانسوی رو با عشقی که به کارش داره، آماده‌سازی می‌کنه.

منو و قیمت

در کافه شیرینی فم‌شیک، می‌تونید انواع تارت‌ها، کیک‌ها و شیرینی‌های منحصربه‌فرد رو امتحان کنید. کیک‌ و شیرینی‌ها با روش‌های اصیل فرانسوی و با استفاده از مواد اولیه‌ی ایرانی تهیه و آماده‌سازی می‌شن و به همین دلیل رنگ و بوی متفاوتی دارن. «بابا تبریزی» یکی از شیرینی‌های معروف و ابداعی اینجاست که با الهام از کیک «بابا اُ رام» فرانسوی اما با ماهیتی کاملا متفاوت درست شده. در تهیه این شیرینی از فرمولی همانند خاگینه استفاده می‌شه که به هل و گلاب آغشته شده و داخل شیرینی کرم پسته قرار گرفته. در کنار شیرینی‌های خوشمزه‌ی اینجا، می‌تونید چای و قهوه سفارش بدید و در فضای کافه‌شیرینی ازشون لذت ببرید. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: بابا تبریزی: ۳۰ هزار تومان تارت توت‌های ایرانی: ۲۷ هزار تومان تارتلت موس شکلات: ۳۲ هزار تومان (آخرین به‌روزرسانی قیمت: ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ )

فضا و دکوراسیون

فم‌شیک فضای کوچک و دنجی داره که به دلیل محل قرارگیریش به خیابان انقلاب و پل کالج دید داره. یخچال‌های کوچک و بزرگ، شیرینی‌ها و ظاهر هوس‌انگیزشون رو به نمایش گذاشتن و رنگ و بوی سرزنده‌ای رو در فضا ایجاد کردن. میز و صندلی‌ها فلزیه و از رنگ‌های خاکستری و آبی تیره در طراحی داخلی فضا استفاده شده.

ویژگی‌ها

شیرینی‌های شهرزاد شکوهی‌وند رو می‌تونید توی کافه نوش‌جان کنید و یا توی جعبه‌های بیرون‌بر با خودتون به همراه ببرید.

نظر یا تجربه شخصی

ما از بین شیرینی‌های رنگارنگ، بابا تبریزی، تارت توت‌های ایرانی و تارتلت موس شکلات با ترکیب توت‌های ایرانی رو به همراه چای لاهیجان امتحان کردیم. بابا تبریزی طعم متفاوتی داشت و ترکیب قسمت کیکی و کرم پسته، خوشمزه و منحصربه‌فرد بود. تارت توت‌های ایرانی و ظاهر جذابش از ترکیب کرم بادام با عطر لیموی شیرازی و با محتویات زرشک، تمشک و توت‌فرنگی درست شده بود و طعم بی‌نظیری داشت. تارتلت موس شکلات‌ هم برای طرفدارهای شیرینی‌های شکلاتی بهترین انتخابه و ترکیبش با طعم توت‌ها، ترکیب خوش طعمیه. اگه مرکز شهر محل گذر روزانه‌تونه و دلتون می‌خواد توی روزمره‌تون تغییر ایجاد کنید، به کافه‌شیرینی فم‌شیک سر بزنید و از شیرینی‌های شهرزاد شکوهی‌وند، امتحان کنید.👣

 • مناسب برای خردسالغیرفعالبزرگسال
 • امروز 10:00 تا 22:00
  شنبهتعطیل است
  یکشنبه10:00 تا 22:00
  دوشنبه10:00 تا 22:00
  سه شنبه10:00 تا 22:00
  چهارشنبه10:00 تا 22:00
  پنج شنبه10:00 تا 22:00
  جمعه10:00 تا 22:00
 • , ضلع جنوبی خیابان انقلاب، مابین چهارراه کالج و میدان فردوسی، نبش کوچه‌ی ابیورد، پلاک ۸۵۶
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه فردوسی
  مترو خط ۴ ایستگاه فردوسی
  بی‌آرتی پایانه ۱ ایستگاه میدان فردوسی
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده