شهربازی فان تایم

شهربازی در پاساژ ارگ
تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، مجتمع ارگ تجریش، طبقه سوم
۱۷۵۰ بارمسیریابی
امتیاز۴/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵تجهیزات
امتیاز۳/۵فضا

درباره شهربازی فان تایم

هنوز هم بچه‌هایی هستن که با شنیدن «بریم شهربازی!» ذوق‌زده می‌شن؛ ولی برای خیلی از کودکان و نوجوون‌های شهرمون، «شهربازی» توی تبلت و موبایل خلاصه می‌شه. فعالیت‌های مهیج و بازی‌هایی که همراه با فعالیت فیزیکی باشه برای بچه‌ها ضروریه. به‌همین‌خاطر این بار می‌خوام یه شهربازی به شما معرفی کنم.

فضا و دکوراسیون

«ارگ تجریش» پاساژی بزرگ و با امکاناته که مقصد خیلی از مردم برای گذروندن اوقات فراغت، صرف غذا و خریدکردن شده. شهربازی «فان‌تایم» در طبقات بالای پاساژ ارگ، محیطی رو فراهم کرده تا خونواده‌ها بتونن به همراه فرزندانشون چند ساعتی‌ رو سرگرم بشن. قسمت ورودی شهربازی نمای خیلی جذابی داره. با دیدن ربات کارتون خاطره انگیز «The Iron Giant»، بالای درب ورودی، رفتم به دوران کودکی و زمانی که با کلی هیجان این کارتون رو نگاه می‌کردم.

امکانات و انواع بازی

حداقل مبلغ ورودی و شارژِ کارت، 50هزار تومنه. سالن سمت راست، دستگاه‌های بازی‌ دونفره و چندنفره داره و مخاطب بازی‌هاش جوون‌ها و بزرگسالانه. یکی از بازی‌های این قسمت که نظر من رو به خودش جذب کرد، شبیه‌ساز مسابقات فرمول 1 بود. یه ماشین خیلی جذاب که برای سوارشدنش تقریبا باید مثل ماشین‌های فرمول 1 روی زمین بخوابید. سه‌تا صفحه‌ی نمایش بزرگ، نمای جلوی ماشین رو پوشش دادن. صندلی این ماشین به صورت خودکار سر پیچ‌ها و توی پستی و بلندی جاده‌ها تکون می‌خوره و حس واقعی‌تری به شما منتقل می‌کنه. اسپیکرهایی که در پشت سرتون وصل شدن، تجربه‌ی شنیداری جذابی ارائه می‌دن. این بازی برای افراد بزرگسال و جوون‌ها مناسبه. توی همین قسمت، بازی‌های خشن و جنگی وجود داره که البته مناسب کودکان نیست. برای بچه‌ها، توی سالن سمت چپ یه عالمه بازی و سرگرمی متناسب سن‌شون وجود داره. دیدن بچه‌هایی که در حال بازی‌کردن توی شهربازی هستن، خیلی حس خوبی داره.

نظر یا تجربه شخصی

بعد از گذروندن یکی دو ساعت توی فضای شهربازی می‌تونین یه سر به فودکورت ارگ تجریش در همون طبقه بزنین!👣

 • امروز 12:00 تا 23:00
  شنبه12:00 تا 23:00
  یکشنبه12:00 تا 23:00
  دوشنبه12:00 تا 23:00
  سه شنبه12:00 تا 23:00
  چهارشنبه12:00 تا 23:00
  پنج شنبه12:00 تا 23:00
  جمعه12:00 تا 23:00
 • , تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، مجتمع ارگ تجریش، طبقه سوم
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه تجریش
 • روز و شب جای پارک دارد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده