شیرینی‌فروشی گاندی

۳.۷<امتیاز>
شیرینی‌فروشی با بوی خوش شیرینی
میدان ونک، ابتدای خیابان گاندی، پاساژ ۱۱۰، طبقه‌ی همکف، واحد98/1
۶۱۳ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره شیرینی‌فروشی گاندی

آخرین مغازه، توی پاساژ صد و ده خیابان گاندی متعلق به «شیرینی‌‌فروشی گاندی» هست. اینجا در کنار شیرینی و کیک، انواع آجیل، خشکبار بسته‌بندی‌شده، شکلات و آبنبات رو هم داره. شیرینی دانمارکی و دونات‌های گاندی طرفدارهای زیادی داره و زود تموم می‌شه و اگه ظهر توی خیابان گاندی باشین، احتمالا بوی شیرینی تازه رو حس می‌کنین. این شیرینی‌فروشی جزو قنادی‌های قدیمی و با اصل و نسبه که به همین دلیل خیلی از قدیمی‌های محله‌ی گاندی و اطراف باهاش خاطره دارن و ازش کیک و شیرینی تهیه می‌کنن. البته به خاطر شیرینی‌های خوشمزه‌اش خیلی‌ها از جاهای مختلف برای خرید به اینجا میان!

منو و قیمت

قیمت‌ها به ازای هر کیلو یا هر عدد، جلوی سینی‌های شیرینی گذاشته شده. دونات و کیک شکلاتی گاندی پر طرفداره و زود تموم می‌شه تا حدی که ممکنه آخر هفته‌ها برای خرید دونات مجبور شین توی صف بایستین. این دونات‌ها سه طعم شکری، شکلاتی و دارچینی دارن. علاوه بر این‌ها، توی قسمت شیرینی‌ خشک، سه مدل شیرینی‌ رژیمی هم پیدا می‌شه. یادتون باشه برای سفارش کیک و شیرینی باید از چهار روز جلوتر اقدام کنین. قیمت‌ها مناسبه و خیلی بالا نیست.

فضا و دکوراسیون

اسم شیرینی گاندی با فونت بزرگ و قرمز سردر پاساژ نوشته شده. شیرینی‌فروشی گاندی هشت ویترین و یخچال داره که چهار ویترین برای شیرینی‌های خشک، چهار یخچال هم برای دسر، کیک و شیرینی‌های تره که دور تا دور مغازه چیده شدن. طبقه‌های چوبی وسط مغازه برای شمع، لوازم تولد، شکلات و آبنبات بسته‌بندی‌شده‌‌ست. گوشه‌ی مغازه جاییه که آجیل‌ و شکلات‌ها قرار دارن.

ویژگی‌ها

شیرینی‌فروشی گاندی، جزو قدیمی‌های تهران محسوب می‌شه که کار خودش رو با شیرینی دانمارکی شروع کرده ولی الان یخچال‌ها و ویترین‌هاش پر از کیک‌ها و شیرینی‌های متنوع و خوشمزه‌ست.

نظر یا تجربه شخصی

من ظهر حوالی ساعت 13 به این قنادی سر زدم که وقت مناسبی برای خرید شیرینیه. چون شیرینی‌ها تازه‌ست و اغلب مدل‌های شیرینی موجوده. انتخاب من شیرینی دانمارکی و دونات شکلاتی بود که دانمارکی مزه‌ی خیلی خوبی داشت و شیرینیش به اندازه بود. دونات شکری هم هر چند که چرب بود اما خیلی بزرگ نبود و حجم استانداردی داشت و من از طعمش خوشم اومد.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی زارا جوان
 • مناسب برای خردسالبزرگسال
 • امروز 08:00 تا 21:00
  شنبه08:00 تا 21:00
  یکشنبه08:00 تا 21:00
  دوشنبه08:00 تا 21:00
  سه شنبه08:00 تا 21:00
  چهارشنبه08:00 تا 21:00
  پنج شنبه08:00 تا 21:00
  جمعه08:00 تا 21:00
 • میدان ونک، ابتدای خیابان گاندی، پاساژ ۱۱۰، طبقه‌ی همکف، واحد98/1
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه میدان ونک
  بی‌آرتی پایانه ۷ ایستگاه میدان ونک
  مترو خط ۱ ایستگاه شهید حقانی
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط