جلاتو هاوس

۴<امتیاز>
جلاتریای تخصصی با انواع جلاتو و سوربتو
شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار نورانی، خیابان فخار مقدم، پلاک ٩
۱۰۸۰ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره جلاتو هاوس

بستنی یکی از این نوع خوراکی‌هاست که توی تابستون بیشتر از روزهای سرد مورد توجه قرار می‌گیره. «جلاتو» همون بستنیه که البته تفاوت‌هایی هم داره. از این تفاوت‌ها می‌شه به میزان چربی کم‌تر نسبت به بستنی و همین‌طور طعم بیشتر اشاره کرد. «جلاتوهاوس»، جلاتریا یا همون فروشگاه بستنی ایتالیاییه که به صورت بسیار تخصصی روی بستنی، جلاتو و سوربتو‌هاش کار می‌کنه و حتی برای وگان‌ها مواردی در نظر می‌گیره. این کافه‌جلاتریا، اکثر اوقات شلوغه و برای نشستن در فضای داخل اینجا ممکنه معطل شین، اما مطمئن باشین که ارزشش رو داره. جلاتوهاوس فقط در شهرک غربه و هیچ شعبه‌ی دیگه‌ای نداره.

منو و قیمت

این جلاتوفروشی علاوه بر جلاتو و سوربتو با طعم‌های مختلف خوراکی‌های دیگه‌ای هم داره، نوشیدنی گرم شامل قهوه‌های مختلف، دمنوش و چای، نوشیدنی سرد مثل آیس‌کافی، میلک‌شیک و گلاسه. جلاتو‌وافل، جلاتوبراونی، فِرِرو، آمورینو، سافت‌جلاتو، آفوگاتو، کَروتا، ویلاجو، چاکلت‌اند‌جلاتو هم از خوراکی‌های هیجان‌انگیز اینجاست. این‌ها ترکیب یک خوراکی با جلاتو هستن که اکثرشون توی کم‌تر جایی پیدا می‌شه. خود جلاتو‌ها هم متنوعن و بعضی‌هاشون خاص. مثل آیریش‌کریم، پشن‌فروت، چیزکیک، هایپ و بلوبری. البته طعم‌هایی مثل پسته، توت‌فرنگی، بیسکویت، نوتلا، انبه، هلو، قهوه، شکلات و غیره رو هم دارن. برای کسایی که به هر دلیلی نمی‌خوان از جلاتوی لبنیات‌دار استفاده کنن، سوربتو‌ها فراهم شده. همچنین هرروز یک یا دو مورد سافت‌جلاتو مخصوص این‌گونه افراد مهیا می‌کنن.

فضا و دکوراسیون

جلاتوهاوس فضای داخلی مناسب و تمیزی داره و تعدادی میز و صندلی. رنگ‌های به‌کار‌رفته در فضا سفید و خاکستری هستن و چراغ‌های زیادی از سقف آویزونن. روبه‌روی درب تمام شیشه‌ای، ویترین بستنی‌ها قرار گرفته و روی اون سطل آشغال‌های کوچیک برای دور انداختن قاشق‌های تست بستنی. در فضا تلویزیونی قرار داده شده که ویدئوهایی از جلاتو در حال پخشه. همین‌طور دوتا تخته‌سیاه کنار هم روی دیواری قرار داره که منوی این کافه‌جلاتریا روشون نوشته شده. سردر جلاتو‌هاوس که یه بستنی قیفی برجسته در کنار اسمشه، جالبه و وسوسه‌برانگیز.

ویژگی‌ها

جلاتوهاوس در خیابون فخار مقدم قرار داره که توش انواع جلاتو‌ در طعم‌های مختلف رو می‌تونین امتحان کنین، حتی اگه وگان هستین یا به شیر یا کازئین (پروتئین شیر) حساسیت دارین. صاحبان اینجا با کسایی که قصد تاسیس جلاتوفروشی رو دارن همکاری می‌کنن، آموزش‌های لازم رو میدن و مواد و ماشین‌آلات مورد نیاز رو در اختیارشون می‌ذارن. و اما جلاتوهاوس، محلی برای نمایش جلاتوی باکیفیت و استاندارد به مردمه. رنگ و اسانس به طور کل از این مغازه حذف شده و همه‌چیز طعم اصلی خودش رو میده. همین‌طور همه‌ی موارد حتی مارمالادهایی که روی بعضی از خوراکی‌ها ریخته می‌شه رو خودشون درست می‌کنن.

نظر یا تجربه شخصی

جلاتوبراونی، کیک قهوه‌ای‌رنگ داغ شده‌ای به نام براونیه که روی اون جلاتو با طعمی به انتخاب مشتری گذاشته می‌شه. انتخاب من جلاتوی نوتلا بود و می‌تونم بگم یکی از بهترین براونی‌هایی بود که تا به حال خوردم. جلاتوهاوس دستورالعمل پخت خاص خودش رو برای این کیک داره. داخل کیک شکلات‌هایی بود که به خاطر داغ‌بودن کیک ذوب شده بود و در کل طعم خوبی داشت. فررو ترکیب سافت جلاتوی شیری به همراه سس نوتلا و تکه‌های کیک براونی بود که طعم جالبی داشت. آمورینو هم سافت‌جلاتوی شیریه که روی اون مارمالاد آلبالو ریخته شده و با خوردنش حس تازگی بهم دست داد. سافت‌جلاتو که با دستگاه زده می‌شه دو رنگ بود و بخشی از اون شکلات تلخ بود و بخشیش هم کارامل. بعد از امتحان‌کردن چند طعم که کارکنان مهربونشون بهم دادن، اسکوپ آیریش‌کریم، توت‌فرنگی و پسته رو انتخاب کردم که در ظرفی ریختن و روش نون قیفی کوچیکی قرار دادن. هر سه خوش‌طعم بودن، ولی من اسکوپ آیریش رو تا به حال در ایران نخورده بودم. طعم قهوه‌ی کارامل‌ماکیاتو هم خوب بود و به نظرم برای ذائقه‌ی ایرانی‌ها مناسبه. برخورد حرفه‌ای، محترمانه و سریع کارکنان و همچنین کیفیت خوب جلاتوهاوس، باعث می‌شه در مدت زمان کوتاهی که نشستین، تعداد افراد زیادی رو ببینین که به داخل میان و با خوردن خوراکی مورد علاقه‌شون، با لبخند از اینجا بیرون میرن.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی مهسا صدری
 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 11:00 تا 00:00
  شنبه11:00 تا 00:00
  یکشنبه11:00 تا 00:00
  دوشنبه11:00 تا 00:00
  سه شنبه11:00 تا 00:00
  چهارشنبه11:00 تا 00:00
  پنج شنبه11:00 تا 00:00
  جمعه11:00 تا 00:00
 • شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار نورانی، خیابان فخار مقدم، پلاک ٩
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۴ ایستگاه پل مدیریت
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۴ تا )

نظر دهنده
Roniچهارشنبه، ۰۹ مرداد ۹۸خاص‌ترین آبمیوه/بستنی/ کرپ: بن چری و فرروفضای پیشنهادی برای نشستن: به خاطر شلوغی به سختی میشه داخل واسه نشستن جا گیر آورد پس همون بهتر که بستنی رو بگیرید و ببرید

توی نظرات خونده بودم که طعم ایریش کرم خاصه ولی من خوردم و فقط مزه قهوه میداد و چیز خاصی نبود. جلاتو بن چری رو خوردم و عالی بود. پر از آلبالو بود واسه کسایی که مزه ترش دوست دارن. کوکی زنجبیلی خاص بود و خوشم اومد.

مطالب مرتبط