کافه‌بستنی جلاتو لب

۳.۹<امتیاز>
بستنی و شکلات به روش ایتالیایی در فضایی بزرگ
شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، نبش خیابان مهستان، مرکز خرید گلستان، انتهای بالکن طبقه‌ی اول، واحد۲۴۰
۹۰۰ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه‌بستنی جلاتو لب

مجتمع تجاری گلستان یکی از مراکز تجاری قدیمی غرب تهرانه که می‌تونین در کنار خرید‌کردن، زمانی رو توی کافه‌ و رستوران‌های این مرکز، صرف کنین. یکی از مکان‌ها‌ی اینجا «کافه‌بستنی جلاتولب» است.

ویژگی‌ها

جلاتولب یک موسسه‌ی تولید و فروش بستنی و شکلات ایتالیایی با متد ایتالیاییه. جلاتو در زبان ایتالیایی به معنی دسر سرده که مثل بستنیه اما با بستنی تفاوت‌هایی داره؛ مثلا جلاتو، برعکس بستنی‌های صنعتی، از مواد طبیعی و تازه تهیه می‌شه. علاوه بر این کم کالریه و سرشار از پروتئینه. جلاتو برای بچه‌ها مفیده چون از رنگ و اسانس استفاده نمی‌شه و از میوه‌ها و دانه‌های روغنی تازه برای آماده‌سازی این نوع بستنی استفاده می‌شه.

فضا و دکوراسیون

جلاتولب مغازه‌ای بزرگ با دکوراسیون سبز و سفیده که ریزه‌کاری‌های بامزه‌ای داره؛ برای مثال روی دیوار یک تابلو به شکل بستنی قیفی نصب شده و بچه‌های یک مهد کودک کاردستی‌هایی خودشون رو که به شکل بستنیه، روی این تابلو چسبوندن. برای گرم کردن فضای اینجا که غالبا سفیده از چراغ‌های سبز استفاده شده. عامل دیگه‌ای که به فضا رنگ میده، جلاتو های رنگارنگه.

منو و قیمت

جلاتولب در کنار جلاتو منوی متنوعی از انواع نوشیدنی‌ها، قهوه‎ها وساندویچ‌ها رو داره که برای عصرونه مناسبه. برای انتخاب مزه‌ی جلاتو می‌تونین اول تست کنین و بعد سفارش بدین. سه مدل جلاتو ارائه می‌دن که مدل اول اسکوپ‌های 70-80 گرمی، مدل دوم جلاتو اسپشیالیتی 70-80 گرمی و مدل سوم جلاتو سافت 100-110 گرمیه که یخچال جدایی داره. قیمت‌ها به نسبت گرم اسکوپ‌ها بالاست.

نظر یا تجربه شخصی

سالن‌کار موقع ورودمون با خوش‌رویی از ما استقبال کرد و وقتی میز مورد نظرمون رو انتخاب کردیم منو و آویز کیف برامون آورد. اینجا دو یخچال دایره‌ای شکل گردان دارن که یکیشون از جلاتو با طعم‌های مختلف پر شده بود. هرکدوم رو که بخواین می‌تونین به مقدار کمی مزه کنین و بعد انتخاب کنین. یخچال دوم برای جلاتوهای سافته که خالی بود. ما طعم‌های شکلات بلژیکی، ماست و توت‌فرنگی، شاتوت و بیسکوییت ارئو (oreo) رو انتخاب کردیم. برای اینکه جلاتوها دیرتر آب بشن اون‌ها رو تو ظرف‌های دو لایه سرو کردن و قاشقی که داخل ظرف‌هاست به شکل قلبه. جلاتوها مزه‌ی خوبی داشتن اما اسکوپ‌ها کوچیک بود. چندین مدل شکلات دست‌ساز هم دارن که خیلی تعریفش رو شنیده بودیم اما وقتی رفتیم شکلات نداشتن. پرسنل و مدیریت اینجا خوش‌برخورد و مودب هستن. سرویس‌دهی قابل قبولی دارن اما بهتره که کیفیت و حجم رو بالا ببرن تا بتونن رضایت کامل مشتری‌ها رو بدست بیارن.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی زارا جوان
 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 10:00 تا 22:00
  شنبه10:00 تا 22:00
  یکشنبه10:00 تا 22:00
  دوشنبه10:00 تا 22:00
  سه شنبه10:00 تا 22:00
  چهارشنبه10:00 تا 22:00
  پنج شنبه10:00 تا 22:00
  جمعه15:00 تا 22:00
 • شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین، نبش خیابان مهستان، مرکز خرید گلستان، انتهای بالکن طبقه‌ی اول، واحد۲۴۰
 • اتوبوس؛ پایانه انقلاب - میدان صنعت ایستگاه میدان صنعت
  اتوبوس پایانه انقلاب - میدان صنعت ایستگاه میدان صنعت
  اتوبوس پایانه شهرک بوعلی - میدان صنعت ایستگاه ایران زمین
  اتوبوس پایانه پایانه مترو حقانی - میدان صنعت ایستگاه میدان صنعت
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۱ تا )

نظر دهنده
abolfazlmtدوشنبه، ۰۳ تیر ۹۸

اینجا بستنی ای که میده شبیه باقی بستنی های ایتالیایی دیگست اما با قیمت حدود ۵برابر

مطالب مرتبط