جگرسرای گیشا

جگرسرایی دنج و کوچک در غرب تهران
خیابان گیشا، انتهای بلوار فروزانفر
۷۷۷ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳/۵فضا و دکوراسیون

درباره جگرسرای گیشا

​جگر یکی از اون خوراکی‌هاییه که اغلب افراد دوست دارن و طرفداراش پیشنهاد چند سیخ جگر، دل و قلوه رو رد نمی‌کنن. فقط طعم و مزه‌ش نیست که باعث می‌شه یک سری دوستش داشته باشن بلکه فوایدی که این دسته‌ی خوراکی داره هم برای اکثر مردم روشنه و به همین دلیل حتی کسانی که بهش علاقه ندارن، گهگاهی به خاطر سلامتشون، این خوراکی رو مصرف می‌کنن. یه جگرکی خوب جاییه که هم از مواد اولیه‌ی خوب و تازه استفاده کنه و هم طبخ خوبی داشته باشه. «جگرسرای گیشا» یکی از جگرکی‌های معروف محله‌ی گیشاست که فضای کوچیک اما کیفیت و قیمت‌های مناسبی داره.

منو و قیمت

جگرسرای گیشا علاوه بر اینکه جیگرکیه، کباب‌سرا هم هست. یعنی کباب‌های کوبیده، چنجه و جوجه جزوی از منوی اینجاست و به گفته‌ی محلی‌ها تنها جیگرکی محله‌ست که کباب کوبیده و چنجه هم سرو می‎‌کنه. خوئک، خوش‌گوشت، کوهان، گوشت چرب، بال و کتف مکزیکی، بال و کتف زعفرانی موارد دیگه‌ی منوی اینجاست. برای کنار غذاتون انتخاب‌هایی مثل ماست موسیر، ترشی، زیتون و سبزی‌خوردن هم دارین. قارچ کبابی و سوپ جو هم دارن که می‌تونین به عنوان پیش‌غذا امتحان کنین. این جگرسرا تلاش می‌کنه کیفیتش رو حفظ کنه و مشتری‌های ثابت و قدیمی خودش رو نگه داره.

فضا و دکوراسیون

فضای این جیگرکی خیلی کوچیکه که برای نشستن یک میز بار مانند و چند صندلی تعبیه شده اما بیرون از جیگرکی هم دو میز گذاشته شده. یه پیشخوان فضا رو پر کرده که در واقع یخچال انواع گوشت‌ها رو هم شامل می‌شه. علاوه بر این، یه منقل داخل جیگرکی وجود داره که می‌تونین از نزدیک کباب‌شدن سفارشتون رو ببینین.

ویژگی‌ها

این جگرسرا انتهای خیابان فروزانفر توی محله‌ی گیشا قرار داره. اینجا به دلیل فضای کوچیکش مناسبه‌ جمع‌های بزرگ نیست. کمی بالاتر از اینجا، بازار بزرگ گیشا قرار داره که می‌تونین بعد از خوردن یه کباب خوشمزه و مقوی، به این بازار سر بزنین و داخلش یه چرخی بزنین.

نظر یا تجربه شخصی

من جگر، دل، خوئک و قارچ کبابی سفارش دادم که لای یه نون لواش با نارنج سرو شد. مقدار و کیفیت غذاها راضیم کرد. علاوه بر اینکه قیمتش هم مناسب بود. پیشنهاد من اینه که اگه اینجا رفتین، یه سیخ دل اینجا رو امتحان کنین. پرسنل جگرسرای گیشا، پر انرژی بودن و رفتار دوستانه‌ای داشتن. بعد از خوردن غذام به بازار بالای جیگرکی سر زدم که بافت قدیمیش برای من جذاب بود و در کنار غذای خوب، تجربه‌ی جدیدی رو برام ساخت.👣

 • امروز 11:00 تا 22:30
  شنبه11:00 تا 22:30
  یکشنبه11:00 تا 22:30
  دوشنبه11:00 تا 22:30
  سه شنبه11:00 تا 22:30
  چهارشنبه11:00 تا 22:30
  پنج شنبه11:00 تا 22:30
  جمعه11:00 تا 22:30
 • , خیابان گیشا، انتهای بلوار فروزانفر
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۴ ایستگاه پل مدیریت
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده