آبمیوه و بستنی هفت‌ چشمه

۴.۳<امتیاز>
آبمیوه‌هایی با رنگ و لعاب میوه‌ی طبیعی
خیابان شهید گمنام، نرسیده به میدان گلها، نبش خیابان ۱/۶
۴۳۳ بارمسیریابی
امتیاز۱.۱/۵سطح قیمت
امتیاز۴.۵/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۸/۵فضا و دکوراسیون

درباره آبمیوه و بستنی هفت‌ چشمه

آبمیوه، مخصوصا از نوع طبیعیش، توی هر فصل و هر موقعیتی می‌تونه جذاب و وسوسه‌انگیز باشه. ولی اینکه آدم جایی رو بتونه پیدا کنه که از کیفیت و تازگی مواد اولیش مطمئن باشه یه مقدار سخته. «آبمیوه و بستنی هفت‌ چشمه» یکی از قدیمی‌های این کاره و از معروف‌ترین آبمیوه‌ای‌های محدوده‌ی یوسف‌آباده.

منو و قیمت

منوی هفت‌چشمه متنوعه و شامل انواع آبمیوه‌های طبیعی، آبمیوه‌های ترکیبی، انواع گلاسه‌ها، بستنی و فالوده و نوشیدنی‌های گرمه. همچنین ویتامینه، معجون و ذرت مکزیکی هم داره و قیمت‌ها با توجه به کیفیتشون خیلی مناسبه.

فضا و دکوراسیون

هفت‌ چشمه فضای داخلی برای نشستن نداره اما فضای روبروی آبمیوه‌ای بزرگه و سکویی که مقابل مغازه قرار داره، محل مناسبی برای نشستن چند نفر رو فراهم کرده. همچنین می‌شه از صندلی‌های پلاستیکی که اونجا وجود داره، استفاده کرد. البته سیستم گرمایشی برای فصل سرما در نظر گرفته نشده.

ویژگی‌ها

یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی آبمیوه و بستنی هفت‌ چشمه استفاده از مواد اولیه‌ی تازه‌ست. جلوی پیشخوان مغازه می‌تونید جعبه‌های پر از میوه‌‌ی تازه رو ببینید و مطمئن شید که سفارشتون از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. هفت‌چشمه بعدازظهرها و تابستان‌ها، خیلی شلوغ می‌شه و شاید مجبور شید چند دقیقه‌ای رو توی صف منتظر بمونید.

نظر یا تجربه شخصی

برخورد پرسنل آبمیوه و بستنی هفت چشمه، خیلی خوبه و سریع سفارش‌هاتون رو حاضر می‌کنن. تمام سفارش‌ها جلوی مشتری و در فضایی تمیز آماده می‌شن. سفارش من آب انار بود که جلوی خودم آماده شد و خوب بود. علاوه بر آبمیوه‌های طبیعی اینجا، امتحان آبمیوه‌های ترکیبی رو هم بهت پیشنهاد می‌کنم.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی اردلان کریمی
 • امروز 08:00 تا 00:00
  شنبه08:00 تا 00:00
  یکشنبه08:00 تا 00:00
  دوشنبه08:00 تا 00:00
  سه شنبه08:00 تا 00:00
  چهارشنبه08:00 تا 00:00
  پنج شنبه08:00 تا 00:00
  جمعه08:00 تا 00:00
 • خیابان شهید گمنام، نرسیده به میدان گلها، نبش خیابان ۱/۶
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه میدان جهاد
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط