کافه هَچ

کافه‌ای برای سفر به گذشته
خیابان انقلاب٬ خیابان موسوی٬ کوچه محمدآقا٬ پلاک ۲۷
۳۸۲۰ بارمسیریابی
امتیاز۲.۵/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۹/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۶/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴.۴/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه هَچ

اکثر ما از خونه‌های قدیمی دهه‌ی ۴۰ خاطره‌های زیادی داریم. بسته به سنمون، یا یه زمانی تو یه خونه با در و پنجره‌های چوبی و حیاط و باغچه و حوض زندگی کردیم، یا خونه‌ی مادربزرگ و پدربزرگمون این ویژگی‌ها رو داشته و ما تو اون خونه بازی کردیم و بزرگ شدیم. این روزها بعضی از این خونه‌ها تبدیل به کافه‌ و رستوران‌هایی شدن که به محض ورود بهشون یاد خاطرات گذشته می‌افتیم. «کافه هَچ» هم یکی از همین کافه‌هاست.

منو و قیمت

منوی کافه متنوعه و شامل قسمت‌های مختلفی مثل: اسپرسو بار، برو بار، آیس‌کافی، چای و دمنوش، نوشیدنی گرم، میلک‌شیک، اسموتی، بار سرد، شربت، سالاد، سوپ، دسر، خوراک، و نوشیدنی می‌شه که هر کدوم چندین آیتم رو در بر می‌گیرن. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: پاستا آلفردو ۳۵۰۰۰ تومان سالاد سزار ۳۴۰۰۰ تومان سالاد میوه ۲۴۰۰۰ تومان شربت گلاب و زعفران ۱۶۰۰۰ تومان موهیتو ۱۸۰۰۰ تومان اسپرسو ۱۴۰۰۰ تومان برنج پرس ۱۶۰۰۰ تومان هات چاکلت ۱۸۰۰۰تومان گل گاو زبان ۱۶۰۰۰ تومان (آخرین به روز رسانی قیمت: آذر 1398)

فضا و دکوراسیون

از اونجایی که کافه در واقع یک خونه قدیمیه، جلوی در ورودی یه تخته سیاه گذاشته شده و روی اون «هَچ کافه» نوشته شده که همه بتونن راحت‌تر کافه رو پیدا بکنن. در ابتدای ورود به کافه، حیاط کوچیک خونه جلب توجه می‌کنه. وسط حیاط یه حوض مستطیلی کوچیک قرار داره که داخل حوض با چند تا کوزه‌ی سفالی تزئین شده. میز و صندلی‌هایی هم برای نشستن داخل حیاط قرار داده شدن. فضای داخل کافه، همون بافت قدیمی خونه‌ست با یه سری تغییرات کوچیک. کف کافه با فرش‌های قدیمی، و دیوارها با قفسه‌های چوبی، کتابخونه، نقشه قدیم تهران، سندهای املاک قدیمی و عکس‌هایی از آثار تاریخی و شهرهای جهان پوشیده شده. میز کنسول و آینه‌های بلند قدیمی خونه به همون شکل قدیمی حفظ شدن. درها و پنجره‌های خونه فقط دوباره رنگ شدن و جلوی پنجره‌ها با گلدون‌های کوچیک و بزرگ و مجسمه‌های چوبی دکور شده. میز و صندلی‌های چوبی، آباژورها و لوسترها همگی حس نوستالژیک گذشته رو به یاد میارن. بار انتهای کافه دید مناسبی از جنب و جوش و کار کردن باریستاهای کافه داشت و چراغ‌های بالای بار نور کافی و زیبایی خاصی به قسمت بار کافه داده بود.

ویژگی‌ها

کافه هچ در طبقه اول یه خونه‌ی قدیمی قرار داره. طبقه‌ی دوم این خونه فضای vip کافه و گالری و در طبقه‌ی سوم، پلاتو قرار داره که برنامه‌های مخصوص به خودشون رو دارن. این کافه به خاطر فضای بزرگ و دل بازش، برای قرارهای دوستانه و خانوادگی مناسبه.

نظر یا تجربه شخصی

فضا و دکوراسیون کافه من رو به شخصه برد به دوران کودکی و خونه پدربزرگم. حتی بعضی از وسایل داخل کافه رو من قبلاً در خونه‌های دیگه دیده بودم و حس خیلی خوبی از فضای کافه به من منتقل می‌کردن. سفارش من پاستا آلفردو، سالاد میوه، و گل گاو زبان بود. طعم پاستا خوب بود و خیلی شبیه به یه پاستا آلفردوی روتین بود. سالاد میوه شامل کمپوت آناناس، موز، سیب، انار و کیوی بود که روی اون‌ها با خامه تزئین شده بود. اندازه سالاد و ترکیب طعم‌ها خوب بود منتها شهد کمپوت که میوه‌ها داخلش قرار داشتن به نظر من کمی زیاد بود. دمنوش گل گاو زبان هم توی اون فضا خیلی بهم چسبید. در کل به نظرم قیمت‌ها نسبت به حجم و کیفیت معقول بودن. من این کافه رو به عنوان یه ‌پاتوق تو حوالی انقلاب پیشنهاد می‌کنم.

 • مناسب برای خردسالبزرگسال
 • امروز 08:30 تا 23:00
  شنبه08:30 تا 23:00
  یکشنبه08:30 تا 23:00
  دوشنبه08:30 تا 23:00
  سه شنبه08:30 تا 23:00
  چهارشنبه08:30 تا 23:00
  پنج شنبه08:30 تا 23:00
  جمعه08:30 تا 23:00
 • , خیابان انقلاب٬ خیابان موسوی٬ کوچه محمدآقا٬ پلاک ۲۷
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه فردوسی
 • جای پارک به سختی
فضای باز
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده