کافه ایده

کافه‌ای با کنافه و باقلوای ترکی
خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، پلاک 28
۳۳۷۲ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳/۵فضا و دکوراسیون

درباره کافه ایده

کنافه و باقلوای ترکی، از اون دسته خوراکی‌هایی هستن که این روزها طرفدارهای زیادی پیدا کردن و از دسرهای محبوب به حساب میان. این بار در گوشه‌ای از مرکز شهر و در کافه‌ای ساده و کوچیک به اسم «کافه ایده»، یکی از کنافه‌های خوشمزه‌ی تهران رو امتحان کردیم.

منو و قیمت

منوی کافه ایده شامل کنافه در دو نوع ساده و پسته‌ای، کادایف گردویی و پسته‌ای، کاتمر و باقلوا در کنار صبحانه می‌شه که تمامی دسرها رو می‌تونید به همراه بستنی و چای نوش‌جان کنید. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: کنافه پسته‌ای با بستنی و چای: ۴۴ هزار تومان کادایف گردویی: ۴۰ هزار تومان کاتمر: ۲۸ هزار تومان باقلوا: ۲۸ هزار تومان صبحانه انگلیسی: ۳۲ هزار تومان (آخرین به‌روزرسانی قیمت: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸)

فضا و دکوراسیون

کافه ایده فضای ساده‌ای داره و به دلیل استفاده‌ی غالب از چوب در طراحی، فضای گرمی به وجود اومده. میز و صندلی‌ها تماما چوبیه و در فضایی مستطیل شکل چیده شدن. برای تزیین بعضی از بخش‌ها از گلدون‌های رنگی و لوازم دکوری کوچیک هم استفاده شده.

ویژگی‌ها

تمام دسرهای کافه ایده رو می‌تونید به صورت بیرون‌بر هم سفارش بدید.

نظر یا تجربه شخصی

ما از بین دسرهای منو، کنافه‌ی پسته‌ای با چای و باقلوا رو امتحان کردیم. کنافه دسری ترکیه که از رشته‌های کادایف، پنیری مشابه پنیر موزارلا، پسته و شهد درست می‌شه و در کنار اون خامه یا بستنی قرار می‌گیره. کنافه ترد و خوش‌طعم بود و حجم زیادی داشت. یک کنافه می‌تونه برای ۳ یا چهار نفر مناسب باشه. باقلوا هم برش بزرگ و مثلثی شکلی بود که بستنی در قسمت میانی اون قرار گرفته بود و شیرینی به‌اندازه و طعم خوبی داشت. اگه اهل باقلوای ترکی و دسرهای این چنینی هستید، می‌تونید به کافه ایده سر بزنید و از کنافه‌های هوس‌انگیزش امتحان کنید.👣

 • امروز 08:00 تا 23:00
  شنبه08:00 تا 23:00
  یکشنبه08:00 تا 23:00
  دوشنبه08:00 تا 23:00
  سه شنبه08:00 تا 23:00
  چهارشنبه08:00 تا 23:00
  پنج شنبه08:00 تا 23:00
  جمعه08:00 تا 23:00
 • , خیابان کریمخان، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، پلاک 28
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه شهدای هفتم تیر
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده