جلاتو ایلیو | قیطریه

بستنی‌فروشی برای تجربه‌‌ی جلاتو و سوربتو
بلوار قیطریه، روبروی پارک قیطریه، نبش کوچه‌ی خراسانی، پلاک ۲
۱۴۱۷ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴.۲/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴.۲/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۸/۵فضا و دکوراسیون

درباره جلاتو ایلیو | قیطریه

جلاتو (gelato) در زبان ایتالیایی، در واقع همون معنی بستنی رو میده اما از نظر ماهیت، با هم متفاوت هستن. جلاتو یه دسر سرده که میزان چربی کمتری نسبت به بستنی داره و این به خاطر اینه که خامه‌ی کمتری در موادش استفاده می‌شه. تفاوت دیگه‌ی جلاتو با بستنی اینه که جلاتو در دمای بالاتری نسبت به بستنی سرو می‌شه. بنابراین بافت متراکم‌تری داره و بیشتر کش میاد و طعم میوه‌ها به خوبی در اون حس می‌شه. این روزها جلاتریاهای مختلفی شروع به فعالیت کردن که «جلاتو ایلیو» یکی از این جاهاست.

منو و قیمت

جلاتوی ایلیو شعبه‌ی قیطریه، علاوه بر سافت، جلاتو و سوربتو با طعم‌های مختلف، انواع نوشیدنی‌های گرم، شیک، چند مدل دسر، پای سیب، کیک هویج و جلاتوهای چوبی هم داره. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: هر اسکوپ جلاتو: ۹ هزار تومان هر اسکوپ سوربتو: ۱۰ هزار تومان پای سیب: ۱۰ هزار تومان (آخرین به‌روز رسانی قیمت: ۹۸/۳/۱۸)

فضا و دکوراسیون

فضای داخلی ایلیو تمیز و مناسبه. رنگ غالب توی دکوراسیون اینجا سفید و شیریه که همین باعث می‌شه جلاتوها و سوربتوهای رنگارنگ، بیشتر جلب توجه کنن. روبروی ورودی، ویترین بستنی‌ها جلب توجه می‌کنه و یک سمت این ویترین‌ها پیشخوان صندوق و سمت دیگه دستگاه سافت قرار داره.

ویژگی‌ها

یکی از شعب جلاتوی ایلیو در خیابون قیطریه‌ست. در این شعبه انواع جلاتو، سوربتو و بستنی سافت با طعم‌های متنوع رو می‌تونین امتحان کنین. همه‌ی انواع جلاتو و سوربتو قند دارن اما سوربتو‌ها شیر ندارن که برای افرادی که به شیر حساسیت دارن مناسبه. داخل این شعبه میز و صندلی برای نشستن نیست. ولی چون دقیقا روبروی پارک قیطریه‌ست، می‌تونین همزمان از گشتن توی پارک و خوردن جلاتو با هم لذت ببرین.

نظر یا تجربه شخصی

وقعی که می‌خواستیم از بین جلاتوهای متنوع انتخاب کنیم، کارکنان با حوصله بهمون تست‌ طعم‌های مختلف رو دادن تا امتحان کنیم و انتخابمون راحت‌تر شه. سفارش ما دو اسکوپ جلاتو با طعم‌های فندق و کارامل و پای سیب با دو اسکوپ سوربتو با طعم‌های لیمو و بلوبری بود. داخل سوربتو‌ها تکه‌های میوه داشت که لذت بردن از طعمشون رو دوچندان می‌کرد. بافت پای سیب خیلی نرم و تازه بود و سیب و دارچینش به‌اندازه بود و من از ترکیبش با سوربتوها لذت بردم.👣

 • مناسب برای خردسال
 • امروز 09:00 تا 23:00
  شنبه09:00 تا 23:00
  یکشنبه09:00 تا 23:00
  دوشنبه09:00 تا 23:00
  سه شنبه09:00 تا 23:00
  چهارشنبه09:00 تا 23:00
  پنج شنبه09:00 تا 23:00
  جمعه09:00 تا 23:00
 • , بلوار قیطریه، روبروی پارک قیطریه، نبش کوچه‌ی خراسانی، پلاک ۲
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه قیطریه
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری دارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده