ایلیا گیم

گیم‌نتی که فقط گیم‌نت نیست!
خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، کوچه خلیل پور، پلاک 21، واحد ایلیا گیم
۳۳۸۹ بارمسیریابی
امتیاز۳.۱/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴.۳/۵تجهیزات
امتیاز۳.۷/۵فضا

درباره ایلیا گیم

همیشه گیم‌نت و کلوپ یه جای نوستالژیک برامون بوده. تا اسمش میاد یاد دسته‌های بازی‌ و لحظه‌های هیجان‌انگیز می‌یوفتیم که با دوستامون می‌گذروندیم. فقط یه مشکلی داشت که دخترها اجازه رفتن به اینجاها رو نداشتن. ولی «گیم‌نت ایلیا» که فقط به کنسول خلاصه نمی‌شه، توی خیابون قلهک مشغول به‌کاره. از خیلی ساله که تو قزوین دارن کار می‌کنن و الان چند ماهی تو تهران شعبه‌ی جدیدشون رو افتتاح کردن که تا اخر بهمن 20% رو تمام بازی‌هاشون تخفیف گذاشتن.

تجهیزات مورد نیاز

نیازی به تجهیزات خاصی نیست. فقط یه دوست و اکیپ پایه می‌خواد واسه خوش‌گذروندن.

فضا و دکوراسیون

یه ساختمونی تو یکی از کوچه‌های نزدیک مترو قلهک، که وقتی وارد می‌شین مبل‌های راحت و رنگی با تلویزیون‌های بزرگ باکیفیت، و بازی‌های بردگیمی که روی میزن رو‌ می‌بینین.

امکانات و انواع بازی

اینجا فقط گیم‌نت نیست. به جز کنسول‌های بازی یه دستگاه وی‌ار (واقعیت مجازی)، بازی‌های بردگیم، کافه‌ای با منوی سرد و گرم و یه اتاقی که داخلش کامپیوتر برای بازیه قرار داره. می‌شه گفت یه پک نسبتا کاملی برای هر سلیقه‌ایه. بیشتر بازی‌های نوستالژیک و حتی مدرن رو دارن و بازی‌هاشون رو به روزرسانی می‌کنن. اینم بگم که ایونت‌های هفته‌ای برای بازی‌های مختلف رو برگزار می‌کنن که می‌تونین از طریق اینستاگرامشون باخبر بشین.

نظر یا تجربه شخصی

من از منوی کافه چیپس و پنیر خوشمزشون رو امتحان کردم که بهتون پیشنهاد می‌کنم بعد بازی هیجان‌انگیزتون حتما از کافه‌‌شون یه خوراکی رو امتحان کنین. اگه از ساعت 12شب به بعد هم دوست دارین اینجا بازی کنین باید باهاشون تماس بگیرین و رزرو کنید. بهتون خوش بگذره.👣

 • امروز 10:00 تا 12:00
  شنبه10:00 تا 12:00
  یکشنبه10:00 تا 12:00
  دوشنبه10:00 تا 12:00
  سه شنبه10:00 تا 12:00
  چهارشنبه10:00 تا 12:00
  پنج شنبه10:00 تا 12:00
  جمعه10:00 تا 12:00
 • خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قلهک، کوچه خلیل پور، پلاک 21، واحد ایلیا گیم
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه قلهک
 • جای پارک به سختی
فضای مخصوص
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۲ تا )

نظر دهنده
sarr-yیکشنبه، ۱۰ شهریور ۹۸

اینجا اصلا خوب نبود! یک واحد کوچیک توی یه آپارتمان بود و نه تابلویی داشت نه چیزی. زنگ زدیم و از آیفون در رو باز کردن! وقتی وارد شدیم بوی سیگار و چیزهای دیگه همه جا رو گرفته بود. بردگیم نداشتن، و یه گوشه چندتا آبمیوه و تخم مرغ گذاشته بودن به عنوان خوراکی! خیلی عجیب بود..