گالری این/جا

۳.۹<امتیاز>
دالون هنری
نوفل لوشاتو شرقی، قبل از پل حافظ، کوچه ی پدرام، پلاک 4
۴۲۶ بارمسیریابی
۴/۵کیفیت آثار
۴/۵امکانات
۳/۵نور
۴.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره گالری این/جا

گالری «این/جا» در پاییز97، با هدف ایجاد فضایی برای ارائه‌ی هنر در قالب‌های مختلف افتتاح شد. گالری درست در مجاورت مرکز آموزشی و کافه‌کتابی با همین اسم قرار گرفته، و همگی تحت مدیریت هنرمند مطرح کشورمون، «صابر ابر» اداره می‌شه.

زمینه فعالیت و پیشینه

سیاست انتخاب هنرمندان، به گفته‌ی خود گالری، بر اساس درجه‌ و موقعیت هنرمندان نیست، بلکه هدف، تنها نمایش آثاریه که تحت تاثیر زمان و جامعه و پیرامونمون شکل گرفتن. گالری تصمیم بر برگزاری نمایشگاه‌های سالانه به مدت یک ماه داره، که در کنار این نمایشگاه‌ها دو رویداد نیز برنامه‌ریزی می‌شه. رویدادی جهت ایجاد موقعیت برای خرید آثار هنری با قیمت مناسب و همینطور رویدادی برای اجراهای مختلف هنری، در فضای باز حیاط.

ویژگی‌ها و امکانات

به طور کلی این/جا، فضای دنج و راحتی ایجاد کرده که با توجه به نوع معماری احساس گرمی رو منتقل می‌کنه. وجود مرکز آموزشی و کافه و کتابخونه در کنار گالری فرصت مناسبیه برای آشنایی و معاشرت بیشتر هنرمندان و هنردوستان که از ادبیات تا هنرهای تجسمی و اجرایی گسترده‌اند.

نظر یا تجربه شخصی

گالری در واقع یک خونه‌ی قدیمیه که قدمت اون به صد سال می‌رسه. این بنا به شیوه‌ی معماری درون‌گرای ایرانی ساخته‌ شده و حیاطی پشتی داره که به بخش‌های دیگر این/جا مرتبطه. ورودی گالری، یک درِ نخودی رنگه که ارتفاع کمتری نسبت به بقیه‌ی درها داره و برای داخل‌شدن، ممکنه لازم باشه کمی خم شید. به طور کلی راهرو و اتاق‌های گالری فضای کوچیک و تنگیه.

پیاده‌چی نگار كریم‌خانی
 • امروز 14:00 تا 21:00
  شنبه14:00 تا 21:00
  یکشنبه14:00 تا 21:00
  دوشنبه14:00 تا 21:00
  سه شنبه14:00 تا 21:00
  چهارشنبه14:00 تا 21:00
  پنج شنبه14:00 تا 21:00
  جمعه14:00 تا 21:00
 • نوفل لوشاتو شرقی، قبل از پل حافظ، کوچه ی پدرام، پلاک 4
 • مترو؛ خط ۴ ایستگاه میدان فردوسی
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۱ تا )

ehsantarighatجمعه، ۳۰ فروردین ۹۸سایر امکانات: یه خونه قدیمی‌که به خوبی با همون وسایل قدیمی دکور شده و می‌تونید کلی حس و حال خوب رو تجربه کنیدسبک نمایشگاه: گالری عکس و نقاشی

پر از حس خوب و آرامش. ولی کمی خود کافه شلوغه و ممکنه برای نشستن منتظر بشید