پارک خانه هنرمندان

شانس آشنایی با هنرمندان و هنردوستان
خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان
۱۰۳۲ بارمسیریابی
امتیاز۴/۵نظافت
امتیاز۵/۵امکانات رفاهی
امتیاز۴/۵کیفیت فضای سبز
امتیاز۳/۵وسعت

درباره پارک خانه هنرمندان

پارک هنرمندان با حال‌وهوای منحصر به فرد خودش یکی از بوستان‌های شاخصِ تهرانه. این پارک در سال 1376 تاسیس شده و پیش از اون در اختیار نیروهای نظامی بوده. وجود ساختمون‌های خانه هنرمندان و تماشاخانه ایرانشهر در دل پارک و تعداد زیادی از گالری‌ها و مراکز فرهنگی در خیابون‌های اطراف پارک، باعث شده تا اینجا محل گردهمایی هنرمندان و هنر دوستان باشه.

ویژگی‌ها و امکانات

وجود آبنماهای زیبا، مجسمه‌ها و آثار هنری در نقاط مختلف پارک یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد اینجاست. این آثار هنری برای شما تجربه‌ای متفاوت از قدم زدن توی این پارک می‌سازن و حس کنجکاوی شما رو تحریک می کنن. با اومدن به این پارک امکان هم‌صحبت شدن با هنر دوستان زیادی رو پیدا می‌کنید و می‌تونید برای تماشای یه تئاتر یا بازدید از یه گالری برنامه‌ریزی کنید، با مراجعه به خانه هنرمندان در ضلع جنوبی و تماشاخانه ایرانشهر در ضلع شرقی پارک میشه از برنامه‌های هنری روزهای آینده شون مطلع شد. ویژگی‌های این پارک فقط به جنبه‌های هنری محدود نمیشه و حضور درختان کهنسال چنار، اقاقیا و سرو در باغچه‌های اینجا حس طراوتِ پارک رو دو برابر کردن. و از اونجایی که سطح پارک مسطحه و برای پیاده‌روی، دویدن و ورزش صبحگاهی مناسبه، خیلی از اهالی محله برای ورزش کردن به اینجا میان. زمین چمن مصنوعی و وسایل نرمش و حرکات کششی کامل کننده‌ی امکانات ورزشی پارک هنرمندان هستن.

نحوه‌ی دسترسی

ایستگاه متروی طالقانی نزدیک به این پارک قرار داره و می‌تونید با کمی پیاده‌روی بهش برسی.

نظر یا تجربه شخصی

بعد از گشتن تو فضای پارک می‌تونید به ساختمون خانه هنرمندان هم سر بزنید که معمولا تو تماشاخانه‌هاش، گالری از هنرمندان مختلف اجرا میشه.👣

  • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
  • , خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان
  • مترو؛ خط ۱ ایستگاه طالقانی
  • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner
بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده