محله جام جم

۳.۵<امتیاز>
محله‌ای خوب برای خرید لباس
ولیعصر، پایین تر از پارک وی، جام جم
۳۶۷ بارمسیریابی
امتیاز۳/۵قدمت
امتیاز۴/۵امکانات
امتیاز۳/۵دسترسی
امتیاز۴/۵حفظ هویت بصری

درباره محله جام جم

خیابون ولیعصر اونقدر طولانیه که هر تیکه‌اش می‌تونه حس‌وحال متفاوتی برای خودش داشته باشه. جام‌جم که احتمالا خیلی‌ها با ماشین یا با بی‌آرتی ازش گذر کردین یکی از همین بخش‌های متمایز ولیعصره که تا وقتی توش پیاده‌روی نکنید متوجه تفاوتش نمی‌شید. این محله که پایین‌تر از چهارراه پارک‌وی و بالاتر از پارک‌ ملت در خیابون ولیعصر قرار داره جزء منطقه‌ی ۳ تهران محسوب می‌شه.

ویژگی‌ها و امکانات

بخش زیادی از اراضی جام‌جم متعلق به سازمان صداوسیماست. سازمان صنایع گسترش و نوسازی از ساختمون‌های دیگه‌ایه که تو این منطقه قرار گرفتن. جام‌جم برای خرید لباس مکان ایده‌آلیه. هم به خاطر وجود مغازه‌های لباس‌فروشی و هم به خاطر وجود رستوران‌های مختلف که باعث می‌شه موقع خرید بتونید خستگی در کنید. برند بنتون نمایندگی بزرگی در این منطقه داره، علاوه بر اون پاساژ جام‌جم هم هست که شاید خیلی‌ها‌ ویترین پیانو فروشی‌اش رو به خاطر داشته باشن. جام‌جم از اون بخش‌های ولیعصره که می‌شه توش ویترین‌گردی کرد. به خاطر ترافیک ولیعصر رفت‌وآمد با ماشین به این منطقه خیلی عاقلانه نیست و بی‌آرتی گزینه‌ی بهتری برای رسیدن به این محدوده‌ست.

موقعیت جغرافیایی

اگر بخواید بدونید دقیقا به کجا می‌گن خیابون جام‌جم باید بگم که کوچه ای به این اسم در ولیعصر وجود داره که در انتها به درب سازمان صداوسیما ختم می‌شه. اما امروزه اصطلاحا به نواحی کمی بالاتر و پایین‌تر از این کوچه هم جام‌جم گفته می‌شه.

نظر یا تجربه شخصی

از اون جایی که جام‌جم نزدیک پارک‌وی و پارک ملته می‌تونه بخشی از یک پیاده‌روی طولانی‌تر و جذاب باشه.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی سارينا فرهادی
  • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
  • ولیعصر، پایین تر از پارک وی، جام جم
  • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه خبرنگاران
  • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط