کتابفروشی الهیه

۴.۳<امتیاز>
خانه‌ای از جنس کتاب برای کتاب دوستان
خیابان فرشته، بالاتر از چناران، پلاک 50
۲۴۲۳ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۵/۵امکانات
امتیاز۳/۵موقعیت
امتیاز۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره کتابفروشی الهیه

خیابان فرشته کمی بالاتر از چناران، کتاب الهیه با عظمت و اقتدار توجه تمام کسانی که پیاده و سواره از اونجا عبور می‌کنن رو جلب می‌کنه. کتابفروشی که از بدو ورود به محوطه صدای موسیقی و فضای جذابش شما رو از خیابون جدا می‌کنه.

تنوع کتاب‌های موجود

این خانه‌کتاب با بیش از 20 هزار کتاب، طیف وسیعی از موضوعات رو تحت پوشش قرار میده، از آموزش و هنر گرفته تا کتابهای اورجینال. همچنین امکان جستجو در میان کتابها رو به راحتی با موتورهای جستجوگر داریم .

ویژگی‌ها و امکانات

کتاب الهیه بیشتر یک مجموعه فرهنگی محسوب میشه و علاوه بر کتاب، وسایل بازی، دکوری، نوشت افزار و... رو هم داره. یکی از امکانات مجموعه وجود خانه‌بازی برای کودکان و نگهداری از آنها برای تجربه خرید راحت والدین و یا استفاده از سایر امکاناته. کتاب الهیه هر هفته برای مخاطبانش برنامه‌هایی مثل اجرای موسیقی و شب فیلم رو در یک فضای بسیار جذاب داره.

فضا و دکوراسیون

دکوراسیونی بسیار جذاب در فضایی وسیع، امکان مطالعه در فضای کتابفروشی، آرامش مناسب و تفکیک فضاها با قفسه‌های چوب و المان‌های دکوری، همگی باعث هر چه جذاب‌تر شدن این مجموعه میشن.

موقعیت جغرافیایی

کتاب الهیه در خیابان فرشته بالاتر از چناران پلاک 50 واقع شده.

نظر یا تجربه شخصی

کتاب الهیه با فضا و دکوری متفاوت آرامشی رو در خودش جا داده که وقتی داخلش بری بیرون اومدن ازش سخته. تجربه‌ای متفاوت از بودن در فضای فرهنگی با محوریت کتاب.👣

منتشر کنندهپیاده‌چی گلاره رنجبر
 • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
 • امروز 09:00 تا 22:30
  شنبه09:00 تا 22:30
  یکشنبه09:00 تا 22:30
  دوشنبه09:00 تا 22:30
  سه شنبه09:00 تا 22:30
  چهارشنبه09:00 تا 22:30
  پنج شنبه09:00 تا 22:30
  جمعه09:00 تا 22:30
 • خیابان فرشته، بالاتر از چناران، پلاک 50
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه شهید صدر
 • جای پارک به سختی
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۱ تا )

نظر دهنده
paryسه شنبه، ۲۲ مرداد ۹۸سبک کتاب‌ها: مجموعه کتابها خصوصا در زمینه هنر و روانشناسی و بخش آثار موسیقی و تئاتر کامل نبودند.سایر امکانات: کتب لاتین و بخش کودک و نوجوان و فروش اکسسوری به نسبت کتب فارسی کامل بود.

فضای کتابفروشی با توجه به تغییر کاربری یک منزل مسکونی خوش ساخت منطقه فرشته ، به یادماندنی بود و برای تورق کتب و مطالعه کوتاه مدت مناسب بود. کافه و فضای محوطه هنوز بهره برداری نشده بود.

مطالب مرتبط