بستنی لابریت | هفت حوض

بستنی‌فروشی برای درست‌کردن بستنی
میدان هفت‌حوض، خیابان جانبازان شرقی
۷۸۷ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۵/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳.۵/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۹/۵فضا و دکوراسیون

درباره بستنی لابریت | هفت حوض

بستنی مخصوصا وقت‌هایی که کمی خسته‌ای، می‌چسبه. یه دسر هیجان‌انگیز و خوشمزه‌ای که ما ایرانی‌ها هم طرفدارشیم، اما چیزی که جذابیت «بستنی لابریت» رو بیشتر می‌کنه، اینه که بستنی رو به سلیقه‌ی خودت می‌سازی، تزیین می‌کنی و از چیزی که ساختی لذت ‌می‌بری. شعبه‌ی هفت‌حوضش هم مثل بقیه شعبه.

منو و قیمت

لابریت هیچ منو و لیست قیمتی نداره چون بستنی رو از ابتدا خودت می‌سازی؛ همین‌طور می‌تونین بستنیتون رو توی ظرف یا نون بریزید. در آخر وزن می‌شه و بر حسب وزنش قیمت‌گذاری می‌شه.

فضا و دکوراسیون

فضای این شعبه‌ی لابریت یه فضای کوچیکه و طوری دیزاین شده که می‌شه با خیال راحت نشست و بستنی خورد. انتهای سالن به یه پنجره‌ی بزرگ ختم می‌شه که خیابان جانبازان و میدان هفت‌حوض از اونجا قابل رویته. اما با این حال اکثرمردم بستنی‌هاشون رو بیرون از بستنی‌فروشی و یا در میدون هفت‌حوض میل می‌کنن.

ویژگی‌ها

بستنی لابریت شعبه‌های زیادی داخل تهران داره؛ پس برای ساختن بستنی خودت لازم نیست یه مسیر طولانی رو طی کنی. شعبه‌ی میدون هفت‌حوض (نبوت) برای یه قرار با دوستان یا خانواده مناسبه چون یه جای دنج و کوچیک برای نشستن و دورهم گپ‌زدن هم داره.

نظر یا تجربه شخصی

ساختن بستنی دلخواهم تجربه‌ی هیجان‌انگیز و خوبی بود. کیفیت بستنی‌ها، میوه‌ها و تاپینگ‌ها هم خوب بود. من دو بستنی گرفتم. اولی بستنی لیمویی و شکلاتی بود که تاپینگ‌های توت‌فرنگی، اسمارتیز و سس شکلات رو بهش اضافه کردم. انتخاب دومم بستنی وانیلی، شکلاتی، لیمویی با مخلفات توت‌فرنگی، پاستیل، اسمارتیز و سس شکلات بود. بستنی‌ها خوش‌طعم و خوشمزه بودن. به دلیل شلوغی میدون هفت‌حوض برام خیلی مهم بود که این بستنی‌فروشی یه جای آروم و دنج برای نشستن داشته باشه که باعث شه بستنی رو در آرامش و لذت بخورم؛ همین‌طور هم شد.👣

 • امروز 10:00 تا 00:00
  شنبه10:00 تا 00:00
  یکشنبه10:00 تا 00:00
  دوشنبه10:00 تا 00:00
  سه شنبه10:00 تا 00:00
  چهارشنبه10:00 تا 00:00
  پنج شنبه10:00 تا 00:00
  جمعه10:00 تا 00:00
 • میدان هفت‌حوض، خیابان جانبازان شرقی
 • مترو؛ خط ۲ ایستگاه سرسبز
  مترو خط ۲ ایستگاه سرسبز
  بی‌آرتی پایانه ۱ ایستگاه آیت
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات ( ۱ تا )

نظر دهنده
Athravanoدوشنبه، ۰۵ فروردین ۹۸خاص‌ترین آبمیوه/بستنی/ کرپ: این شعبه به علت عدم پرداخت حق عضویت برند لابریت چند وقته که تعطیل شده