آبمیوه و بستنی لادن | باغ فردوس

آبمیوه و بستنی‌ در حوالی تجریش
خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، روبروی باغ فردوس، پلاک 26
۴۸۰ بارمسیریابی
امتیاز۱.۱/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۲/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۳/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۶/۵فضا و دکوراسیون

درباره آبمیوه و بستنی لادن | باغ فردوس

وقتی توی خیابون ولیعصر، حوالی باغ فردوس قدم می‌زنی ممکنه چشمت به میوه‌های تازه‌ای که جلوی مغازه توی سبد هستن بیوفته و هوس کنی یه آبمیوه از اونجا بخری. «آبمیوه و بستنی لادن» یکی از قدیمی‌های پایتخته که طرفدارهای خودش رو داره. خیلی از اهالی محله‌های تجریش و باغ فردوس هم خاطرات زیادی با این آبمیوه و بستنی‌فروشی دارن.

منو و قیمت

تنوع طعم بستنی میوه‌ای اینجا کمه ولی تنوع آبمیوه‌هاش زیاده. علاوه بر بستنی و آبمیوه، انواع معجون، ویتامینه، شکلات‌‌های خارجی، نوشیدنی‌های گرم و ذرت مکزیکی هم اینجا فروخته می‌شه. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: بستنی ویژه: 12 هزار تومان بستنی میوه‌ای اسکوپی: 3 هزار تومان ویتامینه‌ی رویال: 17 هزار تومان شیرپسته-انبه: 17 هزار تومان کوکتل ویژه: 15 هزار تومان آب پرتقال: 10 هزار تومان آب طالبی: 12 هزار تومان میکس آبمیوه‌ها: 10 تا 12 هزار تومان (آخرین به‌روز رسانی قیمت: 97/12/15)

فضا و دکوراسیون

فضای مغازه چندان بزرگ نیست. بالای مغازه اسم آبمیوه و بستنی لادن رو با رنگ‌های سبز و بنفش می‌بینید که بزرگ نوشته شده. یخچال بستنی قیفی و بستنی‌های دیگه در قسمتی از فضا قرار داره که داخلش و روی یخچال انواع شکلات‌های خارجی هم چیده شده. در کنار دستگاه آبمیوه‌گیری، کلی میوه‌های تازه توی سبد گذاشته شده که همین میوه‌ها باعث شدن نمای زیبایی به این مغازه داده شه. بیرون مغازه هم میز و صندلی گذاشته شده که می‌تونید بشینید.

ویژگی‌ها

از میدون تجریش که به سمت پایین بیاید، روبروی باغ فردوس، آبمیوه و بستنی لادن رو می‌بینید که با میوه‌های جلوی درش مشتری‌هاش رو به سمت خودش می‌کشونه. یکی از دلایلی که اینجا از قدیم محبوبیت زیادی داره اینه که توی تهیه بستنی‌هاش از خامه استفاده می‌کنن که طعم خوبی هم به بستنی‌هاش میده. بستنی‌های اینجا هم به صورت قیفی و هم در ظرف سرو می‌شه.

نظر یا تجربه شخصی

توی خیابون ولیعصر داشتم به سمت باغ فردوس می‌رفتم که آبمیوه و بستنی لادن رو دیدم و به سمتش رفتم. یه بستنی قیفی با طعم‌های شاتوت و شکلات تلخ گرفتم. طعم بستنی به خاطر خامه‌ای که بهشون اضافه شده بود با بقیه‌ی بستنی‌ها تفاوت داشت. بهتر بود که کارکنان کمی صبور و باحوصله‌تر باشن.👣

 • مناسب برای خردسالبزرگسالغیرفعال
 • امروز 09:00 تا 12:00
  شنبه09:00 تا 12:00
  یکشنبه09:00 تا 12:00
  دوشنبه09:00 تا 12:00
  سه شنبه09:00 تا 12:00
  چهارشنبه09:00 تا 12:00
  پنج شنبه09:00 تا 12:00
  جمعه09:00 تا 12:00
 • خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، روبروی باغ فردوس، پلاک 26
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۷ ایستگاه باغ فردوس
  بی‌آرتی پایانه ۷ ایستگاه باغ فردوس
  مترو خط ۱ ایستگاه تجریش
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده