فودتراک لمون باکساب

فودتراک شبانه‌ با غذاهای خوشمزه
بعد از میدان اقدسیه، نرسیده به چهارراه فرمانیه، جنب پارک سنتر
۱۸۹۲ بارمسیریابی
امتیاز۱.۱/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۵/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴.۷/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۵/۵فضا و دکوراسیون

درباره فودتراک لمون باکساب

یه وقت‌هایی میریم خرید یا گردش و تا آخر شب بیرون از خونه‌ایم و انقدر مشغول کار یا تفریح می‌شیم که از شام‌خوردن غافل می‌شیم. اگر این اتفاق براتون افتاد، گرسنه شدین و دیگه رستورانی باز نبود، می‌تونین مثل من یه سر به «فودتراک لمون باکساب» بزنین.

منو و قیمت

در منوی فودتراک لمون باکساب دو نوع سیب‌زمینی به عنوان پیش‌غذا به چشم می‌خوره که یکی سیب‌زمینی ساده‌ست و اون یکی سیب‌زمینی ویژه. سیب‌زمینی ویژه شامل پنیر، قارچ و هات‌داگ‌ هفتاد درصده. موارد خاص این فودتراک شامل ساندویچ ویژه‌ی «لمون» و «ژابیز» می‌شه که جزو موارد هیجان‌انگیز این منوست و توجه رو حسابی جلب می‌کنه. علاوه بر این، برگر، چیز برگر، کراکف، هات‌داگ و هات‌داگ ویژه هم در منو دیده می‌شه. محتویات هر ساندویچ برای انتخاب بهتر و راحت‌تر، جلوی اسمشون نوشته شده. قیمت‌ها با توجه به حجم غذا و طعمشون مناسبه. قیمت بعضی از خوراکی‌ها: ویژه لمون: ۵۲ هزار تومان چیز برگر: ۳۴ هزار تومان کراکوف: ۲۷ هزار تومان ژامبون تنوری: ۲۸ هزار تومان هات داگ ویژه: ۲۵ هزار تومان سیب‌زمینی ویژه: ۲۵ هزار تومان (آخرین به‌روزرسانی قیمت: ۹۸/۵/۱۸)

فضا و دکوراسیون

فودتراک لمون باکساب یه کامیون با ظاهری ساده‌ست که با چراغ‌های هالوژنی توجه اطراف رو به خودش جلب می‌کنه. در اطراف فودتراک جای خاصی برای نشستن تعبیه نشده ولی معمولا نزدیک یه ایستگاه اتوبوس مستقر می‌شن که حتی استفاده از صندلی‌های ایستگاه یا سر پا غذاخوردن هم می‌تونه تجربه‌ی جالبی باشه.

ویژگی‌ها

فودتراک لمون باکساب یه کامیون سیاره که هر شب از آخرای شب تا نزدیکای صبح، حوالی چهارراه فرمانیه مستقر می‌شه و چند نوع ساندویچ رو برای شب‌زنده‌دارها آماده می‌کنه و برای قرارهای دسته جمعی آخرشبی گزینه‌ی خیلی خوبیه.

نظر یا تجربه شخصی

انتخاب ما از منو ژامبون تنوری و هات‌داگ ویژه بود. طعم و حجم ساندویچ‌ها خیلی به نظرم خوب بود و مشخص بود روغنی که از اون برای سرخ‌کردن سیب‌زمینی و هات‌داگ استفاده کرده بودن تازه بود. غذاها خیلی خوشمزه بود و من واقعا طعمش رو دوست داشتم. برخورد خانم و آقایی که گرداننده‌ی لمون باکساب هستن، گرم و دوستانه بود و خاطره‌ی مثبتی از خودشون توی ذهن من باقی گذاشتن. همینطور به تمیزی فضای فودتراک هم توجه شده بود. من حتما اگه بازم آخر شب بیرون باشم و بخوام غذا بخورم، لمون باکساب رو انتخاب می‌کنم.👣

 • مناسب برای بزرگسالخردسالغیرفعال
 • امروز 23:30 تا 04:00
  شنبه23:30 تا 04:00
  یکشنبه23:30 تا 04:00
  دوشنبه23:30 تا 04:00
  سه شنبه23:30 تا 04:00
  چهارشنبه23:30 تا 04:00
  پنج شنبه23:30 تا 04:00
  جمعه23:30 تا 04:00
 • , بعد از میدان اقدسیه، نرسیده به چهارراه فرمانیه، جنب پارک سنتر
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه نوبنیاد
 • شب جای پارک دارد
آزاد
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده