کافه لورکا

کافه‌ای با حیاطی باصفا در کنار عمارتی با ابهت
بلوار کشاورز، نبش تقاطع خیابان نادری و خیابان ایتالیا
۱۰۲۹۱ بارمسیریابی
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۴/۵فضا و دکوراسیون
امتیاز۳/۵سطح قیمت

درباره کافه لورکا

خیلی وقته تب و تابِ تبدیل خونه و عمارت‌های قدیمی به کافه یا مراکز فرهنگی، توی تهران تند شده. ولی توی این تبِ تند باید یه ویژگی خاصی توی کافه‌ها باشه تا بتونه بین تعداد زیاد کافه‌ها در لیست انتخابی افراد قرار بگیره. «کافه لورکا» حیاط یه عمارت سفید قدیمی با فضا و دکوراسیون جذابه که حسابی افراد رو به محیط خودش جذب می‌کنه.

منو و قیمت

منوی کافه لورکا شامل انواع نوشیدنی‌های گرم، نوشیدنی‌های سرد، انواع شیک‌ها، عرقیجات، غذاها و سالادها می‌شه. بعضی از خوراکی‌هایی که توی منوی لورکا به چشم می‌خوره عبارتند از قهوه‌ی اسپرسو، قهوه‌ی موکا، شیک نسکافه، شیک نوتلا، سالاد لورکا، انواع پاستا، ساندویچ مرغ و برگر مخصوص لورکاست. البته خوراکی‌های دیگه‌ای هم در منو وجود داره که تنوع رو زیادتر کرده. قیمت‌ها مناسبه و همه افراد از جمله دانشجوها و کارمندها می‌تونن در فضای این کافه، از یه دورهمی با غذاهای خوشمزه و باکیفیت لذت ببرن.

فضا و دکوراسیون

فضای لورکا، حیاط عمارت «پژوهشکده‌ی مرکز مطالعات استراتژیک خاورمیانه» هست که خود عمارت با ابهتی که داره زیبایی به‌خصوصی به حیاط لورکا داده. پله‌های ورودی و فضای کافه با گلدون‌های بزرگ گیاه پوشیده شده و حس سرزندگی رو در لحظه‌ی ورود به هر شخصی منتقل می‌کنه. حوض مستطیل‌شکل و سنگفرش‌های حیاط، حال‌وهوای خیلی خوبی داره و حس خوبی که منتقل می‌کنه، باعث می‌شه هر دغدغه‌ای که توی زندگی دارید رو زیر سنگفرش‌های زیر پاتون چالش کنید. وسط حیاط هم حوض بزرگی قرار داره که محیط کافه رو دلچسب‌تر کرده. چیدمان حیاط لورکا برای دورهمی های دو تا شش نفره مناسبه و چند میز و صندلی شیشه‌ای در فضای حیاط و چند میز و صندلی سنگی هم در ایوان عمارت چیده شده.

ویژگی‌ها

کافه لورکا در تقاطع خیابان نادری و ایتالیا قرار داره و عمارتی سفیدرنگ با ستون‌های بزرگ و جذابه که حیاط خوشگلش تبدیل به کافه لورکا شده. این کافه فقط فضای باز داره و همین ویژگی خاص این کافه‌ست، چتر و مه‌پاش هم برای فصل گرما برای آسایش مشتریان در حیاط کافه قرار داده شده. موزیکی که در محیط کافه پخش می‌شه موزیک‌های ملایم و بی‌کلامه که همین باعث می‌شه محیط مناسبی برای قرارهای کاری و انجام کارهای شخصی ایجاد شه.

نظر یا تجربه شخصی

رنگ سفید عمارت از بیرون کافه من رو جذب خودش کرد تمام مدتی که داشتم طول حیاط کافه رو طی می‌کردم، چشمم به ابهت و ستون‌های بزرگ عمارت بود. بوی خاک خیس‌خورده و سنگفرش‌های زیر پام حس خیلی خوبی رو بهم منتقل کرد. میز و صندلی دو نفره تو ایوان کافه رو انتخاب کردم تا هم زیر سایه‌ی ابهت عمارت باشم و هم دید کامل به حیاط با بوی خاک خیس‌خورده داشته باشم. از توی منو برگر مخصوص لورکا و سیب‌زمینی سفارش دادم. سفارش‌ها در زمان مناسبی آماده شدن. گارنیش برگرها با سالاد، سبزی و سیب‌زمینی بود. محتویات برگر، گوشت، گوجه، سس مخصوص، سبزی و قارچ بود که طعم گوشت با ترکیبات داخل ساندویچ طعم لذیذ و خوشمزه‌ای داشت.👣

 • مناسب برای بزرگسالخردسال
 • امروز 08:00 تا 00:00
  شنبه08:00 تا 00:00
  یکشنبه08:00 تا 00:00
  دوشنبه08:00 تا 00:00
  سه شنبه08:00 تا 00:00
  چهارشنبه08:00 تا 00:00
  پنج شنبه08:00 تا 00:00
  جمعه08:00 تا 00:00
 • , بلوار کشاورز، نبش تقاطع خیابان نادری و خیابان ایتالیا
 • مترو؛ خط ۳ ایستگاه میدان ولیعصر(عج)
 • شب جای پارک دارد
آزاد
سرویس بهداشتی دارد
دلیوری ندارد
مسیریابی
banner

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده