بستنی مکلی | سعادت آباد

۳.۸<امتیاز>
بستنی‌فروشی برای خوردن بستنی کنار وافل
سعادت آباد، بالای میدان کاج، بین کوچه ۴ و ۶
۱۱۶۷ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۳.۸/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۶/۵فضا و دکوراسیون

درباره بستنی مکلی | سعادت آباد

بعضی از خوراکی‌ها، از هر سنی مخاطب داره. بستنی جزو همین خوراکی‌هاست و از بزرگ و کوچیک، طرفدارش هستن. اما بستنی هم در طول زمان تغییر کرده و مزه‌ها و طعم‌های جدیدی بهش اضافه شده. «بستنی مکلی» یکی از جاهاییه که می‌تونین، بستنی رو در طعم‌های جدید با تاپینگ‌های متفاوت امتحان کنین. علاوه بر این خوردن بستنی کنار وافل، تجربه‌ی جدیدی می‌تونه براتون باشه.

منو و قیمت

منو شامل بستنی، شیک، ساندای و وافله که در بعضی موارد از وافل به عنوان نون بستنی استفاده شده. سرو بستنی به صورت شیک، لیوانی و یا در کنار وافل همراه با تاپینگ‌های جذاب و دلخواه شما، از ویژگی‌های این مجموعه‌ست. در کنار این گزینه‌ها، نوشیدنی گرم و قهوه هم در منوشون پیدا می‌شه. قیمت‌ها خوبه و نسبت به حجم و کیفیت مناسبه.

فضا و دکوراسیون

با توجه به این مسئله که این فضا یک بستنی‌فروشیه، طبیعیه که فضای کمی برای نشستن وجود داشته باشه. دیوارها از آجرهای سفید پوشیده شده و قاب‌های شیشه‌ای پر از تنقلات به دیوارها نصب شده.

ویژگی‌ها

بستنی مکلی در سعادت‌آباد و بالای میدان کاج قرار داره. اما این مجموعه شعب دیگه‌ای هم داره. یکی از ویژگی‌های اینجا اینه که می‌تونین مراحل آماده‌شدن سفارشتون رو ببینین.

نظر یا تجربه شخصی

سفارش ما ساندای و وافل به همراه تاپینگ موز، توت‌فرنگی، آناناس و شکلات بود. هر دو سفارش ما، هم خوش‌طعم بود و هم حجم مناسبی برای یک نفر داشت. البته اگه تهویه‌‌ی فضا رو تقویت کنن بهتره تا بوی خوراکی در فضا کم شه.👣​

منتشر کنندهپیاده‌چی ترانه میر محی
 • امروز 11:00 تا 00:00
  شنبه11:00 تا 00:00
  یکشنبه11:00 تا 00:00
  دوشنبه11:00 تا 00:00
  سه شنبه11:00 تا 00:00
  چهارشنبه11:00 تا 00:00
  پنج شنبه11:00 تا 00:00
  جمعه11:00 تا 00:00
 • سعادت آباد، بالای میدان کاج، بین کوچه ۴ و ۶
 • بی‌آرتی؛ پایانه ۴ ایستگاه پل مدیریت
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده

مطالب مرتبط