بستنی میلاو | میرداماد

بستنی فروشی بسکین رابینز سابق
میرداماد، خیابان شاه نظری، جنب کوچه‌ی دوم
۵۵۶ بارمسیریابی
امتیاز۲/۵سطح قیمت
امتیاز۴/۵کیفیت و طعم خوراکی
امتیاز۴/۵سرویس و کارکنان
امتیاز۳.۸/۵فضا و دکوراسیون

درباره بستنی میلاو | میرداماد

«بستنی بسکین رابینز» یک برند بستنی‌فروشی زنجیره‌ایه که سال 1945 میلادی پایه‌گذاری شد. شعار تبلیغاتی این برند 31 طعمه که توی لوگوی بسکین رابینز هم عدد 31 مشخصه. اعتقادشون اینه که مردم باید طعم‌های مختلف رو امتحان کنن.

منو و قیمت

منوی این بستنی‌فروشی شامل بستنی‌های متنوع و اسم‌های عجیبی مثل استراچاتلا است. همچنین میلک‌شیک هم در منو وجود داره که مخلوط 3 طعم مختلف به انتخاب خودتونه. بستنی‌ها هم توی ظرف و هم به صورت قیفی سرو می‌شه. قیمت‌ها به نسبت کیفیت مناسبه.

فضا و دکوراسیون

بالای در بستنی‌فروشی جای لوگوی کنده شده‌ی بسکین رابینز مشخصه و روی در و دیوارهای شیشه‌ای تصاویر رنگی کارتونی بستنی به چشم می‌خوره. وقتی وارد مغازه می‌شید اولین چیزی که توجه رو جلب می‌کنه تنوع زیاد در رنگ بستنی‌هاست. محیط داخل مغازه بزرگه و بیرون از مغازه نیمکت‌هایی برای نشستن وجود داره.

ویژگی‌ها

نام بسکین رابینز به اسم «میلاو» تغییر کرده و فعالیتش رو با این عنوان ادامه میده. این شعبه توی خیابون شاه‌نظری در میرداماد قرار داره و یکی از شلوغ‌ترین شعبه‌های اینجا به حساب میاد. اسم‌ها، طعم‌ها و رنگ‌های متنوع بستنی‌های اینجا تجربه‌ی جدیدی رو براتون رقم می‌زنه.

نظر یا تجربه شخصی

از اون‌جایی که بستنی‌فروشی بسکین رابینز عوض شده، اول فکر کردم این بستنی‌فروشی جمع شده تا اینکه گوشه‌های در مغازه لوگوی کوچیک بسکین رابینز رو دیدم. وارد مغازه شدم و با تنوع زیادی از بستنی روبرو شدم که باعث شد انتخاب برام سخت شه. از توی بستنی‌ها استراچاتلا و شکلات-نعنا رو بصورت قیفی گرفتم. طعم بیسکوییت و شکلات-کره‌ی بادوم‌زمینی رو هم توی ظرف امتحان کردم. طعم گردویی، کره‌ی بادوم‌زمینی و کیت‌کت، سه طعمی بودن که برای میلک‌شیک انتخاب کردم. همه‌ی طعم‌ها خوب بود و ترکیب طعم‌های میلک‌شیک هم خوب دراومده بود ولی طعم شکلات-نعنا رو از همه بیشتر دوست داشتم. بستنی‌ها به موقع آماده شدن و برخورد پرسنل حرفه‌ای بود.👣

 • امروز 09:00 تا 23:30
  شنبه09:00 تا 23:30
  یکشنبه09:00 تا 23:30
  دوشنبه09:00 تا 23:30
  سه شنبه09:00 تا 23:30
  چهارشنبه09:00 تا 23:30
  پنج شنبه09:00 تا 23:30
  جمعه09:00 تا 23:30
 • میرداماد، خیابان شاه نظری، جنب کوچه‌ی دوم
 • مترو؛ خط ۱ ایستگاه میرداماد
 • جای پارک به سختی
آزاد نیست
سرویس بهداشتی ندارد
دلیوری ندارد
Loading...
مسیریابی

نظرات

بدون نظر
هنوز هیچ نظری ثبت نشده